Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók nektek mennyi...

Vállalkozók nektek mennyi ideig kellet nagyon sok munkát bele fektetni a cégetekbe?

Figyelt kérdés
Viszonylag jól indult indult ugyanis későn született gyerek vagyok. A szüleim örököltek nagypapámtól egy nagy vállalatot, amit a 15 évvel idősebb testvérem visz tovább és 18éves kora óta segít benne. Nekem nincs egyetemi végzettségem és szerkezet lakatosnak tanultam. Indulásnak megkaptam 2éve a régi lelakott telephelyünket. Azóta egy lakatos céget üzemeltettek ott. Ketten vagyunk a vállalkozásban és egy beugrós de a kezdetektől fogva minden nap reggeltől estig dolgozok hogy anyagilag megérje. A testvéremet nyilván nem tudom ki túrni a pozíciójából de ő lénygében heti 5 nap dolgozik 6-8órát míg én a tizedéjért 7nap 10-12órát. Nagy lelkesedéssel csinálom a céget de néha elér egy ilyen negatív hullám hogy vajon mikor érem el azt hogy 100ember dolgozzon nekem és ne reggeltől estig telefonálnom és dolgoznom kelljen. Hány év munka után láttátok hogy fejlődik a cég?

febr. 17. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

9


azt nem de hogy az ikertestvere vagy azt igen

febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Milyen terméket készítesz, kedves kérdező?
febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na igen, meg kéne kicsit válogatni a piacokat, és idomulni a nagyobb nyereségmargójú igényekhez, eleinte csak ahogy könnyű. Sokkal nagyobb hozzáadott értékű munka egy tulajdonos számára az, ha a növekedés lehetőségein agyal úgy, hogy aktívan keresi az időegység alatt nagyobb hasznot hozó lehetőségeket, és gondoskodik a fenntartható kiszolgálásukkal, leginkább hatékonyságnövelő automatizálással (gépesítéssel) és az alkalmazottak igényeinek hibátlan teljesítésével. A biztonsági játék a hanyatlás receptje. Tartalékképzés kell, hogy legyen egy kibővült határa annak, hogy mekkorát lehet dobni, és persze hogy mekkora gebaszt viseljünk el egy karcolás nélkül. Szépen, lépésenként megy ez. Ha csökönyösen ragaszkodsz a 12 órás izmozásból álló szekértolásodhoz ahelyett, hogy elszaladnál legalább kölcsönkérni egy lovat, akkor persze, hogy vérhugyozás az egész.
febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*gondoskodik a fenntartható kiszolgálásukról,...
febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hat te soha nem fogod azt elérni teso...
febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez a kiírás nem áll teljesen össze, kicsit jobban meg kellene fogalmazni a dolgokat.


Nagy vállalatot örököltetek, de 2-en dolgoztok benne, te pedig reggeltől estig, a hetedéért?


Kicsit nehéz összerakni a részleteket.

febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!