Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok egy MLM hálózatba...

Hogyan tudok egy MLM hálózatba belépni?

Figyelt kérdés
Eddig csak láttam videót erről,hogy milyen jó a youtuben.17 vagyok gondolom még nem lehet de 18 éves kortól már igen,addig is rákészülnék erre.Pécsi vagyok így első sorban Pécsi MLM-ektől várnám a választ,hogy ha lehet személyesen is tájékoztassanak!A válaszokat előre is köszönöm!
2010. okt. 25. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiírsz egy apróhirdetési oldalon egy hirdetést, hogy munkát keresel és rögtön egy csomó ímélt fogsz kapni, csakis mlm-esektől.


De addig is informálódj még egy kicsit. Megvannak az adottságaid ehhez az üzlethez? Kiemelkedően jó kommunikációs készséged van, könnyen ismerkedsz, eleve az ismeretségi körödben sokan vannak, akik hajlandók lennének sok pénzt áldozni ezekért a termékekért?

Ezek közül ha egy is hiányzik, már kizárt, hogy sikeres légy, de ha megvannak, akkor kezdj el minél előbb tanulni, hogy ezzel is időt spórolj majd, amikor beléphetsz.

2010. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, én be tudlak szervezni Oriflame-be. Pécsi vagyok... (Be lehet lépni 18 éve alatt is.)
2010. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rákeresel cégek neveire és felkeresed őket...

de azért én megprobálnálak róla lebeszélni, vagy legalábbis elmondani a véleményem...

ezekkel csak akkor tudsz keresni, ha :

-a cég alakulása elején lépsz be (ez nem feltétlen,de sokkal könnyebb úgy)

- rengeteg olyan ismerősöd van aki a termékek iránt érdeklődik

-rengeteg olyan ismerősöd van akit magad alá tudsz szervezni (és nekik olyan ismerőseik vannak akik vásárolnak is)

- rá tudsz áldozni rengeteg időt, és teljesen pofátlanul tudsz nyomulni minden közegben

2010. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megadod a privát elérhetőséged, meghívlak egy új közösségi oldalra.
2010. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár tanács a választáshoz, ezeket én már végigzongoráztam, saját tapasztalatra építve tanácsolom Neked.


- Induló csomag vagy minimum vásárlás: nem baj, ha van, de az induló csomagban legyen termék, így nem vész el a befektetett pénz akkor sem, ha az üzlet nem jön be, mert terméket vásárolt belőle az illető. És lehetőleg legyen 2-3 lehetőség a különféle pénztárcájú embereknek. Az sem baj, ha van nulla forintos indulási lehetőség is.


- A gyors siker ígérete kevés munkával mindig legyen gyanús. MLM-ben is kőkeményen kell dolgozni, sőt tanulni.


- Nagyon körültekintően válassza meg mindenki a céget, azon belül is a szponzort(!) és a csapatot, mert ugyanazon cégen belül is más-más módon dolgoznak a csoportok. A jó csapat fél siker, mert ez csapatmunka.


- Képzés legyen. Céges és a csapatnak is saját. És ingyenes.


- A cég legalább 10 éves legyen, addigra van akkora piaca egy cégnek, hogy látható legyen a stabilitása. Az új cégek 3-5 éven belül elvéreznek, ha nem jó a struktúra.


- Ütős, egyszerű jutalékterv.


- Jogdíjas kifizetések lehetősége meglegyen. (=passzív jövedelem lehetősége)


- Ne legyen jövedelmi plafon sehol. Vannak cégek, ahol limitálják a kifizetéseket.


- Jó termékcsalád, jó minősítésekkel. (független cégek minősítéseivel is)


- A jövedelmet mlm üzletben mindig a termékforgalomból számolják! Ahol csak az új belépők után fizetnek, az a rettegett pilótajáték (vagy piramis).


- Olyan céget szabad választani, amit teljesen fel tud vállalni mások előtt, az értékrendjével azonosulni tud, a termékeit használja.


- Legyen a felépített üzlet és a jogdíjak (passzív jövedelem) örökölhető! Ennél jobb nincs a gyerekeknek, amikor ha egy havi fizetést, ha milliókat tökmindegy, de megkap a szülő halála után akár egész életében minden hónapban életjáradékként.


Ha valaki ezekre odafigyel, akkor jó céget választ és a kérdező által leírtakat elkerülheti.

A választás pedig azért fontos, mert ha valaki ugrál a cégek között, a második vagy harmadik cégnél már teljesen hiteltelenné válik az ismerősei előtt. Márpedig az mlm üzletek az ismeretségre és folyamatos kapcsolatépítésre épülnek.

A legfontosabb pedig pont emiatt, hogy őszinte, korrekt, egyenes emberként dolgozz. Igaz, az üzlet így talán lassabban épül fel, de stabilabb lesz és emelt fővel mehetsz végig Pécs utcáin.

2010. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Az email címem és az msn címem:viktorr93@gmail.com és a részleteket ott beszéljük meg!
2010. okt. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!