Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek milyen vállalkozása...

Kinek milyen vállalkozása van? Abban a városban, faluban van ahol laktok vagy esetleg máshol? Városban lakok de az is eszembe jutott hogy lehet hogy máshol kellene pl Pesten. Ott talán jobb lenne.

Figyelt kérdés

Ahol lakok(város) nem laknak olyan sokan mint pl Pesten.

Nincs autóm mondjuk, 50-60kmre van Pest. De vonat megy oda. De még nem tudom hogy kellene.


márc. 15. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Kocsi nélkül vállalkozni?
márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem volt autóm, vezetni sem tudok. 10+ éve vállalkozó vagyok.
márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

2.


Ez teljesen rendben van, de van egy olyan érzésem, hogy autóval könnyebb lett volna.

márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Az én vállalkozásomhoz nem kell autó.
márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
ki se kell tenned otthonról a lábad, hogy vállalkozásod lehessen
márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Webshopunk van, de épp csak kitermel egy főnek (én az anyuka vagyok, én csinál javarészt) valami kézzel fogható bevételt.


Minden gyártó folyamatosan árat emel, ha mi is emelünk, visszaesik a termékekre a forgalom, ha nem emelünk, csökken az egyébként sem túl nagy haszon. És brutál sok az adó meg mindenféle kifizetnivaló, rengeteg.

márc. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fuvarozás + mezőgazdaság. Igaz, családi, csak részesedésem van benne. 100 km-re van az otthonomtól, mellékállásban csináljuk többen
márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja-ja meg a webshoppokra mostanában terveznek valami különadót, ha jól értesültem.


Nekem végzettségem van rengeteg, mégse merek vállalkozni, mert itt Pesten minden utcában van villanyszerelő, klímás, gumis, könyvelő.

Most komolyan nem viccelek!


Újpest praktikertől elmegyek a duna plázáig kb és ezen az alig egy kilméteres szakaszon csak a váci út mentén van vagy hat autószerelő!


A 13 kerületben üresen állnak épületek, irodaházak, főleg az alsóbb szintek. Meg a rengeteg újépítésű 80-100 lakásos társasba laknak összesen 15-20 lakást kb.


Hétfő/Kedd/Szerda óriási átvonuló forgalom, meg dugók anyázások csütörtök péntek ciánoztak, szombat vasárnap SZELLEMVÁROS...


Ez Budapest 2024 tavaszán.

márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"csütörtök péntek ciánoztak"

What?

márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát max a helyieket látod akik ott is laknak..

Szolgáltatási helyek, plázák, még sokszor a piacok is konganak, és jó, ha pár ember szédeleg bennük!

Nézd már meg a mozifoglalásokat is, csodálkozom, hogy még nem jelenttek csődöt...

márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!