Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen passzív bevételek...

Milyen passzív bevételek léteznek, vagy mivel lehet pénzt keresni, ami nem igényel sok időt? Egyetem mellé, max fél millióból létrehozható.

Figyelt kérdés

Orvosi egyetemet fogok kezdeni szeptembertől, de szükségem van még bevételre, hogy meg tudjak élni.

Jelenleg rendszeresen vannak bevételeim, minimális, napi 1 óra munkával kb, de kellene még legalább havi 100.000ft emellé.


Tudtok ötleteket mondani esetleg, mibe vágjak bele nyár végéig, ami termel havi szinten?


Olyan fél, nagyon max 1 milliót tudnék rászánni, és olyan dolgot keresek, amivel max napi 1 órát kell foglalkozni, vagy heti 2-4-et. Még jobb lenne valami automatizált rendszer.


márc. 23. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8: A jelenlegi bevételed írtad le, az előzmények nélkül. Az meg ennyi. Ha ennyit össze tudtál lapátolni kisiskolás nélkül, akkor szerintem nem itt a világtalanok ötletei kellenének szerintem. (Orvosi mellett meg örülj, ha az eddig 1 órát rá tudod fordítani majd)
márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
10: Igen, és? Nem szerepelt a kérdésben, hogy "legálisan".
márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
webshop
márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!