Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az ecom testvérek scam vagy...

DiamondAKkiller75 kérdése:

Az ecom testvérek scam vagy tényleg sikeresek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni mivel látom hogy így sikeresek meg úgy sikeresek és mutogatják az eredményeiket meg interjúvolják meg azokat akik megvették kemény százezrekért a kurzusukat hogy ők mennyire sikeresek lettek ugyanúgy, de viszont hallottam egy pár helyről azt hogy ez menyire kamu meg ki az a hülye aki kidob erre pénzt meg a hvg is lehozott valószínűleg róluk egy cikket

(ezt itt -> [link]



2023. jún. 21. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Maximum abból lettek sikeresek, hogy sok baleknak el tudták adni a kurzusaikat.
2023. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

404

A keresett oldal nem található

2023. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az idézett hvg cikk egy fiktívszámlás járulékcsaló bűnszervezetről szól (takarítás és őrző-védő tevékenység), semmi köze a kérdésedhez, ami webshop és dropshipping.

[link]

2023. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Olyannyira sikeresek, hogy kérdezőn kívül szerintem a kutya se tudja kik azok az "ecom testvérek". Vagy a Lumnitzer-nővérek.
2023. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre a választ senki sem tudja rajtuk kívül, de ha kurzust akarsz venni, semmi értelme.

Konkrétan mindent megtanulhatsz teljesen ingyen youtuberól, tiktokról vagy weblapokról.

2023. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ha megnézed a videókat egyből észre fogod venni hogy ugyan az a reklám videó mindíg. Ilyet te is összehozhatsz pár százezres befektetéssel egy utazással és az arról készített videókból amatőr vágóprogrammal.


A befektetett pénz visszajön a hülyékből akik megveszik a kurzust. Elég ha 1000 megtekintőből csak 1%-a síkhülye és már kerestek is rajta

2023. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Én kiváncsiságból felvettem velük a kapcsolatot és meghalgattam a tanfolyam felépítését és feltételeit.


Instagramon kerestem fel őket, ott kérdezősködött rólam, de a fő kérdés az volt, hogy megvan-e a büdzsé a kezdéshez ami 400k huf lenne.


Továbbított engem egy következő emberhez akivel a meetinget tartottam.


Több értesítést is kaptam, hogy biztosan részt tudok-e venni a meetingen mert ha nem akkor jelezzem.

Tiszteljük meg egymás idejét.


Ezzel egyébként nem is lett volna baj, viszont az ember elfelejtette a meetingünket és a vízparton, peca közben hívott fel.


Itt ez kicsit fura volt, de még elnéztem volna mert előfordulhat.

Bár ha olyan profik amilyennek mondják akkor ennek nem szabadott volna előfordulnia.


A fél órában beszélgettünk és megmutogatta a tanfolyam tematikáját.


Látszólag jól felépített tanfolyamról lett volna szó, viszont maga a büdzsé amit hangoztattak a videókban az csak magára a tanfolyamra szólt.


Ezen a ponton már kezdett nekem furcsa lenni mert a videókban folyamatosan azt hangoztatják, hogy pár száz €-ból, alacsony tőkével lehet indulni.


A 400k huf büdzsében, pedig még egy Shopify előfőzetés sem volt belekalkulálva.


Végül a meeting végén jött a tanfolyam ára.

Itt volt az a pont ahol totál elvesztették a hiteleségüket a szememben.


A tanfolyam díja ugye 1000€ lenne, viszont ez az ajánlat csak 24 óráig él utánna már 1500€...


Ezzel így le is zárult a beszélgetés, másnap visszaírtam, hogy nem érdekel a dolog.


Az aznapi válaszban már amúgy nem 1500€ lett volna a 24órán túli díj emelkedés, hanem a duplája: 2000€


Viszont természetesen másnaptól már az alap ár nem 1000€, hanem 1500€ így a 24 órán túli ajánlat már annak a duplája: 3000€!

Ez így már teljes komédia...


A meeting végén egy szerződést nem kaptam amit átnézhettem volna, hogy kinek és mire is fizetnék egyáltalán ennyi pénzt.


Az, hogy az emberre rányomják a FOMO-t (fear of missing out) és nem hagyják, hogy nyugiban átgondolja az totál egyértelmű, hogy befolyásolás abból a célból, hogy eladják a szarukat.


Ebből kiindulva nekem Ők nem a webshopozásból élnek ahogy mutogatják és mondják, hanem a tanfolyamuk eladásaiból.

Ez csak marketing.


Ha elméletileg van egy tanfolyam aminek megvan az ára és ahogy mondják működik is akkor semmi indokuk nem lenne arra, hogy befolyásolni kényszerüljenek embereket és "megvetessék" a programjukat...


Ez egy szép etetés ami be is jön nekik.

Összekapirgálgattak infókat a neten, összeraktak egy "tanfolyamot" ami aztán végülis lehet, hogy valakiknek bejön, de az is lehet, hogy nem.


Egyébként nehezen tudom elhinni, hogy tizenéves diákok pl. diákmunkából összespórolt pénzükből csak úgy kiperkálnak gondolkodás nélkül 400k forintokat már a meeting közben, ahogy az ember a meetingen is mondta...


Miután leírtam a véleményem akkor már természetesen volt számla és ASZF is amit amúgy nem láttam.


Összességében nekem ez így lutri, de mindneki maga döntse el, hogy belemegy vagy sem.


Szép napot!

2023. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy szépen leirtad, előző! De aki szeme előtt csak a könnyű pénzkereset lehetősége villog, az nem biztos, hogy értelmezi az általad leírtakat. Elég, ha havi egy embert bepaliznak, már megvan a havi fizu.
2023. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresek. Semmihez nem értő, dolgozni nem akaró hiszékenyeknek árulják a csodatanfolyamot és jól keresnek rajtuk.
2023. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

"Semmihez nem értő, dolgozni nem akaró"


Ez sem igaz. Ha a kurzusok nem is hasznos a marketinghez biztos értenek hogy kell eladni a haszontalan semmit emberek tömgeinek.

2023. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!