Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen építőipari vállalkozást...

Milyen építőipari vállalkozást tudok nyitni érettségi nélkül nőként bármilyen tanfolyammal?

Figyelt kérdés
Valami karrier ötlet esetleg? Végzettségem még nincs és ötletem sincs. Díszítőfestőn gondolkoztam de az édeskevés pénzben.
márc. 29. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
bármilyet, ha felveszel egy alkalmazottat akinek van megfelelő végzettsége.
márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Olyat, amihez elvégzed az okj-t
márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
2: én nem rég futottam bele a burkolólány nevű facebook oldalba. Tök szép munkái vannak. Nem írnám le a csajokat sem. Par szakmat simán megtudnanak csinálni. Persze mondjuk egy ács megint más ahol a fa gerendakat is el kell bírnia az embernek.
márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Menj el a filmiparba díszletet festeni!

Jó a pénz, és többnyire vállalkozóival dolgoznak ott.


Ehhez persze nem árt valami, amit tudsz számlázni.

márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért pont építőipari vállalkozásokon gondolkodsz? Ezekhez érzel magadban tehetséget? Vagy a pénz és kereslet miatt?
márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es. A hímsoviniszta szövegedet az asszonykádnak tartsd meg. Vagy akár ajánld neki az oldalt. :)

6-os megmondom őszintén a díszítőfestő fogott meg nagyon, sok nő csinálja és szeretek alkotni, de úgy érzem ez annyira nem keresett, hogy meg is tudjak élni belőle és gondoltam ehhez csatolnék még valamit. :)

márc. 29. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor tanulj szobafestőnek,a díszítő és dekorfestést meg megtanulhatod mellette workshop-okon, vagy tanfolyamokon, illetve autodidakta módon is, ha érzel tehetséget hozzá. Sajnos egy

bizonyos réteg engedheti meg magának, főleg budai villákban, modern design-os lakásokban. De kreativitás, jó kézügyesség és érzék kell hozzá. De vállalkozás szinten szobafesés-mázolás mellett éri meg leginkább. Én Adrienn Mohl, Adri Modern art, és párja workshopjait ajánlanám, és munkáit amihez hasonlókat lenne érdemes csinálni. Szerencsére most még divatos az igényes 2-3 D hatású faldekoráció, és meg is érheti ha nagyon ügyes és kreatív vagy benne.

márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!