Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját kávézó? Hogyan?

Saját kávézó? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a barátnőmmel egy saját kávézót. Fiatalok vagyunk barátnőm üzleti iskolát végzett, most cukrász tanfolyamra jár. Én dekoratőrnek tanultam, most kasszásként dolgozom (részmunka) emellett művészeti egyetemre próbálok bekerülni.

Azt beszéltük meg, hogy én intézem a kávézó berendezését, és enyém lesz a design része. Barátnőm intézi a konyhát.


Igazából az lenne a kérdésem hogy hogyan kéne elindulni?



ápr. 8. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerinted miért járnak vendéglátóipari képzésre azok, akik kávézót vagy éttermet, büfét akarnak nyitni?

Dekoratőr végzettséggel nem sok fogalmad lehet a vendéglátásról. Legalább menj el 2-3 évre dolgozni egy étterembe, kávézóba, hogy tapasztalatot szerezz!

ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Igazából az lenne a kérdésem hogy hogyan kéne elindulni?"

Tudod mennyibe kerül egy jó minőségű presszókávé-készítő gép? Több millió forint.

ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!