Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sörház nyitása mennyire érné...

Sörház nyitása mennyire érné meg a mai világban? Mennyire érdekelné a mai embereket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miben más az mint egy kocsma?
2010. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
érdekelni nagyon is érdekelné, más kérdés hogy nincs az embereknek pénzük. ha Pest belvárosában nyitod, akkor a turisták életben tartják hó végén is.
2010. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Faluban/kisvárosban, ahol ez lenne a huszadik itató, ott nyilván nem élnél meg belőle. Olyan környéken, ahol kevesebb ilyen hely van, ott jobban menne az üzlet.
2010. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Például abban lenne más, hogy nem 3 fajta csapolt sör van hanem, mondjuk 10-15. Illetve abban gondolkoztam még, hogy a sör mellé frissen, helyben sült pogácsát lehetne fel szolgálni, mint sör korcsolyát. Szóval nem egy kis füstös kocsma, lenne hanem egy nagyobb helység, ahol a fiatal korosztály is meg találná a helyet ahova beülhetnek egy sörre,kávéra.... illetve az idősebbek is szívesen beülnének szerintem egy ilyen helyre, ahol lehet a haverokkal beszélgetni. A helyre nem Pestre gondoltam, hogy legyen hanem Kecskemétre.
2010. nov. 1. 12:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és élő zenére is gondoltam,hogy lehetne.
2010. nov. 1. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivd Sorkertnek. Jo lenne, ha lenne elol vagy hatul egy kis udvar, ahol jo idoben kiulhetnek az emberek, es ott lenne az elo zene. Pogacsa nem eleg, langos, telen szalonna sutes, valami ilyesmi jobban menne. Tobbet is innanak az emberek. Nem olyan egyszeru felallitani. Engedely, megfelelo hely, kidobok, munkasok, stb kell. Az elo zene nem olcso.
2010. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egyszerű, de ezért is kérdeztem, hogy mennyire érné meg egy hasonló hely beindítása.
2010. nov. 1. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Nezz korul az orszagban, szomszed varosokban. Van mar ilyen, hogy van vezetve, hogy megy?
2010. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy éttermem, 30 féle sört tartunk. 10 féle csapolt, és 20 féle nemzetközi sör. Amerikaitól kezdve Ausztrál sörig. Itt erre van igény, végre nem Borsodi Sör táblába botlasz úton-útfélen.
2010. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na pont ezért gondolkozom ilyenben!
2010. nov. 3. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!