Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van valaki, aki úgy döntött...

Van valaki, aki úgy döntött hogy belevág pl. saját kávézó, teázó üzemeltetésébe? Lenne egy két kérdésem hozzá.

Figyelt kérdés

Régi álmom, tervem, hogy kávézóm legyen, de eddig még suli meg satöbbi miatt nem vágtam bele. Most már van diplomám, meg nyelvvizsgám, próbálkozom már több mint fél éve álláskereséssel, de nem találok normálisat. Ezért gondoltam hogy bele kellene vágni a régi tervembe.

Aki szintén ilyen vállalkozásba kezdett, attól kérdezném, hogy mennyire nehéz ez az elején? Mennyire sok pénzt kell kiadni, és mennyire sokat kell várni hogy megtérüljön az elején kiadott összeg? Illetve érdemes e? Bár úgy látom, hogy ami jól megvan csinálva, akkor oda járnak a vendégek rendesen. Szóval érdemes e belevágnom? Sajnos hasonló területen nincs ismerősöm, akitől segítséget kérhetnék az elején, hogy mire kell figyelni, és hogy is érdemes bele kezdeni. Örülnék ha valaki, akinek van tapasztalata, írna egy két dolgot. Köszi!


2010. nov. 2. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Teázóba belebuksz (sajnos).

Kávézónál ugyan az a helyzet!!

Egyik sem termeli ki a hideg vízre valót sem!!!

(Szesz árusítás nélkül felejtős a dolog.)


Amennyiben még életedben nem dolgoztál, honnan vennél annyi pénzt, hogy nyissál bármit??


Remélem, hogy segítettem.

2010. nov. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!