Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi lehet a napi átlag...

Mennyi lehet a napi átlag bevétel?

Figyelt kérdés
A lakosság kb.4000/fő,nem "szegényes"falu.Aki hasonló helyen kocsmát nyitott mennyi volt kb. a napi átlag bevétel?
2010. nov. 3. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ebben utazik ( pl: én ), nem fogja ide kiírni a valós összeget. Aki meg találgat, az biztosan de az meg nem mérvadó. Próbálkozz privátban ( ha válaszolnak )
2010. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem igazán értem h miért nem lehet kiirni hiszen ugysem tudja senki h ki kicsoda:S
2010. nov. 3. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Pénzügyeim nem ide valók, teljesen független hogy tudják vagy sem:)
2010. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahogy érzed
2010. nov. 3. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés sem fog túl sok válasszal kitűnni hm:D
2010. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sok mindenben tévedsz!!!


1. Tévedsz, mert azt gondolod, hogy bárki ebben az országban elmondja a valós jövedelmét.

2. Tévedsz, mert azt gondolod, hogy majd csak számolnod kell a bevételt és semmiféle egyéb dolgod (kiadásod) nem is lesz.

3. Tévedsz azért is, mert azt hiszed, hogy nem lehet megtudni, hogy kiírta a választ!!!


Remélem, hogy segítettem.

2010. nov. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha én látnám ezt a kérdést és esetleg ugy gondolkodnék mint ti akkor azt irnám h tapasztalataim szerint esetleg ismerőseim körében v ugy hallottam....stb h kb. napi 10000 vagy 35000E ft a forgalom.

Itt egyesek azt is kibeszélik hány szőrszál van a nemiszervükön:))) nem gondoltam h ez olyan kérdés amire extra titkos a válasz:S

Azért köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 4. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van Dr. Valakinek!


Nekem jó néhány kávézóm és éttermem van, ha kiírnám a havi bevételt, vagy kiadást elég hihetetlen lenne... hidd el!


Vagy egy-egy bérleti összeget...


35 000 Ft egy kis hely bevétele lehet, de nálam még a rossz napokon is 10 perc alatt megvan. Így már érthető miért nem publikálok..:)

2010. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!