Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most szeretnék szoláriumot...

Most szeretnék szoláriumot nyitni. Megéri? És egy személy meg tud élni belőle? 2állo szolival kezdenék

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem túl jó ötlet... Tiszát lehet már rekeszteni szoláriummal. De te tudod.
2009. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hol.még itt bp-n is vannak helyek,ahova igencsak elkélne..
2009. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon is attól függ hol nyitod. Lényegében ez a legfontosabb, de persze ha nagy a konkurencia a környéken, akkor valamiben jobbnak kell lenni náluk. Erős és jó marketinggel szerintem semmi sem lehetetlen, de mindenképp az elhelyezkedést mondanám elsődlegesnek.
2009. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.szerintem az szol mellettem mert jo helyen van és nincs a közelben semmi.
2009. jan. 8. 17:00
 5/9 anonim válasza:
74%
Ha jó a helyed akkor is eltelhet pár hónap mire rendesen beindul.Tanácsos több lábon állni és csinálni még valamit e-mellett.Énvidéken csinálok hasonlót.Idő van rá úgyis ott kell lenni és az egyik vendég hozza a másikat. ha érdekel elmondom mit lehet még csinálni szoli mellett .Ha többfajta szolgáltatást tudsz ,több az esélyed,dupla pénz ugyanannyi idö alatt ,és nem igényel külön helységet/nehogy roszra gondolj/mégegy dolog,én a helyedben előbb bérelnék szolikat és csak akkor kellene megvenni ha tényleg megy az üzlet ha ügyes vagy ki lehet alkudni hogy a bérleti díjat ha kell beleszámítsák a vételárba,rengeteg az eladó jobbnál jobb szoli és vidéken olscóbb mert rengetegen bezár/nak/tak.Ezértis légy óvatos!!De aki mer az nyer,sok sikert!!!
2009. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit jelentsen az, hogy nincs a közelben semmi? Lehet, hogy nem jól értelmezem, de nekem ez így nem sok jót ígér. Csak egy példa, hogy mire gondolok: egy nincs-a-közelben-semmi helyen ha nyitok egy éttermet akkor esélyes, hogy belebukok, mert nincs a közelben semmi, amiért egyáltalán arra járna bárki is. Ellenben, ha pl. az Árkád kajás részlegébe az x darab kajálda közé nyitok egy újabbat, akkor szinte biztos a siker.


Egyáltalán nem akarlak lebeszélni, csak kérlek, hogy gondold át, olvass utána, mérd fel a terepet stb.

2009. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat válaszokat.amugy a sundiego.hu a szoli honlapja ha érdekel vess rá egy pillantást
2009. jan. 14. 18:38
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy a szolihoz tartozik káét állo szoli ami benne van az árbam.meg minden amit a honlapn találtok az enyémwww.sundiego.huköszi mégegyszer
2009. jan. 14. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Igy nem fogja megérni, bocs csak a véleményem mondom...
2009. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!