Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Turkálót szeretnénk nyitni....

Turkálót szeretnénk nyitni. Kell hozzá kereskedelmi végzettség?

Figyelt kérdés
Egy társammal ketten belevágnánk egy üzletbe, használt ruha boltot nyitnánk,de egyikünknek sincs kereskedelmi végzettsége. Jól tudom,hogy legalább egy eladónak kell hogy legyen?
2010. nov. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod, ha nincs végzettségetek, akkor gyorsan elvégeztek egy tanfolyamot, vagy felvesztek egy alkalmazottat, de az nagyon költséges.
2010. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. nov. 9. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
most nyitottam turkálót...az uj rendejkezések értelmében ehhez semmilyen végzettség nem kell..
2010. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az hülyeség hogy nem kell nekem is van és igenis kell hozzá végzetség méghozzá boltvezetői vagy olyan alkalmazott akinek van . nálunk anyunak van igy kisegítő családtagként van bejelentve mert igenis kell
2010. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget
2010. nov. 14. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
MOST AKKOR KELL VAGY NEM?
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Mostmár valóban nem kell, sőt még az alkalmazottnak sem muszáj.
2011. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!