Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt ruha bolt elindulásho...

Használt ruha bolt elinduláshoz segítene valaki? Egyéni vállalkozás indításához mire lenne szükségem? Munkanélküliektől lehet támogatást kérni/igényelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék használt ruha boltot indítani és ha lenne valaki itt aki már elindult szeretnék segítséget kérni az elinduláshoz.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 14. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó ötlet tanácsot kérni a konkurenciától?
2010. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát inkább segítséget szeretnék kérni,mint ötletet(mert az sok van a fejemben:))

Milyen anyagiakkal jár az elindulás és hová kell mennem érdeklődni,papírokat intézni?Érdemes a mai világban vállakózónak lenni?Mekkora üzlet helységet keressek az elindulához?....stb.

Ilyen jellegű kérdésekre keresem a választ.

Köszi

2010. nov. 16. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozóid van, akkor is fizetned kell legalább a minimálbér után a járulékokat, ha nincs bevételed. Plusz a helyiség bérleti díja, és rezsije, a ruhák beszerzési ára. Támogatás nem jár.
2010. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Használt ruhás voltam.Tavaly adtam vissza a váll.-t.Ha munka nélküli vagy a hivatal adhat segitséget /ha van rá keretük/,fél évig ad támogatást, azt fizeted járuléknak. Igy neked ez a kiadás 0,-Ft.Az önk.-hoz megy be kapsz ürlapokat azt kell kitölteni.Először keresel könyvelőt /néz jól körül!!/Kapsz adó számot nyilatkozni kell milyen formában akarsz adózni /itt lehet buktató!!/-én áfa mentes voltam ,évente 1 x adóztam,magán válk., nem kell folyószámlát nyitani!!!/- A müködési engedélyhez minden szakhatóságtól meg kell kapnod az engedélyt. ÁNTSZ,E-on,tüzoltóság. kb. 1 hónap a várás. időben ezzel kezd.Ja igen erkölcsi bizonyitvány itt is fizetni kell. Az önk.-nál 2 x 5.000,- Ft ha nem emeltek.

fizeted a könyvelőt, az államnak a járulékot. kb. 25.-30.000,-Ft, a helyi önkormányzatnak a helyi adó. /én buktam el/Ha bérled a helyet :bérleti dij, fütés,villany.

És az árut beszerezni. A jó marketing nagyon fontos,hirdetés,akciók. Ha nem vagy eladó, fel kell venned v.kit és az ő járulékát is fizetned kell.

Ha van kérdésed peidl.vali@vipmail.hu

2010. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2010. nov. 17. 09:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam:)
2010. nov. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!