Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van-e olyan hely ahol megtudha...

Van-e olyan hely ahol megtudhatom, hogy a megszerzett szakmáimmal (OKJ) milyen tevékenységi köröket végezhetek (FEÁOR) egyéni vállalkozóként? Az igazolvány kiváltása előtt szeretnék informálódni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Több szakmám is van (5db),és szeretném ha minden lehetséges tevékenységet bejegyeztetnék az első alkalommal,így spórolva meg a későbbi plusz illetékeket. A pontos listával a kezemben szeretnék már megjelenni az okmányirodában.
2009. jan. 14. 21:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ez az aktuális ügyintéző hozzáállásán is múlik, de amikor én váltottam ki, ő maga jött a FEAOR listával, és javasolgatta, hogy miket írjunk még az igazolványba, hogy ne kelljen később költeni rá. De ha nem mondja magától, te is rákérdezhetsz.
2009. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok a lista nem feáor, hanem TEÁOR és szerintem a ksh honlapján rajta van a részletes teáor a magyarázatokkal együtt. Kriszt
2009. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz,hogy TEOÁR. De sajnos az oldalon feltett kérdést később nem lehet módosítani. Próbáltam...

A ksh oldalán fentvan az összes szám de egyetlen számhoz sincs konkrétan oda írva,hogy milyen szakmai végzettség kell hozzá.Nézem.

2009. jan. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!