Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 1 jó ötletem, csak pénz...

Van 1 jó ötletem, csak pénz kell hozzá na?

Figyelt kérdés
nyissunk palacsintázót, lángosozót, ausztriában. na? sztem menne. nagyon nagy híre van itt mo.-on a külföldiek körében! na?
2010. nov. 29. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem több ilyen is van, de mindhez lóvé kell.
2010. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na, nem.
2010. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem van pénzem csak ötletem nincs...
2010. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó!nekem van ötletem,ha érdekel írj privit.
2010. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves tapasztalatod van cégvezetőként a vendéglátóiparban? Esetleg egyéb területen?

Üzleti terved is van az ötletedhez?

2010. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lassan 2 éve vezetek kocsmát! "éttermi" vendéglátásban sajnos sok tapasztalatom nincs, de szívesen tanulok, és szívesen fogadok el új tanácsokat! van valami véleményed?
2010. nov. 29. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ötletgazdag vagyok, csak pénzem nincs!


Érdekel?

2010. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17:07 véleménye mindenkinek van, tanácsot meg ingyen és kockázatmentesen lehet osztogatni ezen az oldalon. Én írnék egy részletes üzleti tervet, és miután látnám, hogy mekkora tőkére van szükségem hozzá, kezdenék el gondolkozni a finanszírozáson. Sok sikert hozzá!
2010. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Palacsintázó és lángosozó, jó ötlet-csak nem egyedi:) Ausztriában az egyedi ötletre hajtanak, itthon megszokott bódés "kifőzde" nem igazán bejövős:)


Nekem van ötletem-tőkém is- Bécs-Budapest vonalon jó néhány étterem és kávézó egységem. Én azt ajánlom, hogy mielőtt belefogsz kérj tanácsot olyanoktól akik jártasak az osztrák vendéglátásban (pl:én), mert ők már tudják hogy egy osztrák mit keres. Egészen más igények érvényesülnek a "sógoroknál" mint nálunk:)

2010. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem a tengerentúlon kéne csinálni,de ha kell ember akkor az én nagyapám volt itt a városba a legjobb lángossütő-családi recept ;-)
2010. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!