Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Volt már vala_ki aki gyk-n...

Volt már vala_ki aki gyk-n olvasott tippel csináld sikeres vállalkozást, vagy valósított meg egy ötletet?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a sajátját
2011. júl. 13. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván Bill Gates meg Steve Jobs is a gyakorikerdesek-en kezdte. :D Jót szoktam röhögni az olyan csókákon, akik még azt sem tudják maguktól kideríteni, hogy hogy kell megalapítani egy céget, de azért vállalkozni akarnak. :D
2011. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A Gyk ilyen szempontból inkább csak arra jó hogy meghallgasd mások véleményét egy adott dologról. De az itt kapott válaszokra alapozni nem lehet szerintem, max. egy kiindulási alapnak jó. De ahogy az előttem lévő is írja, aki nem tud magától elindulni, annak hiába adnának bármilyen tippet.
2011. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ötleteket biztosan ,meg nagyobb látókört.
2011. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%

helyesírási szótárat és nyelvtanórát is sokan ajánlottak már, mégse vette senki igénybe azt.....

lehetnél te az első ;)

2011. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Az önjelölt nyelvtan tanárokat is már sokan elküldték a búsba, te lehetnél a az első aki végre erre hallgat! ;)

Amúgy a nyelv folytonos életben tartása, állandó szabálytalanságokból és szabályszegésekből áll. Szinte az összes írónk és költőn is számtalan korabeli helyesírási szabályt szeget meg notoriusan. Sok soha nem is vert gyökeret a nyelvben. ;)

A -ban és -ben eltűnéssé, meg sajnos még mindig valószínűsíthető.

2011. nov. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A -ban és -ben*


A "-ban" és "-ben"

2011. nov. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "-ban" és "-ben" eltűnéssé, meg sajnos még mindig valószínűsíthető.


Így jó idővel később visszaolvassa Én annál többet. ;)

2011. nov. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!