Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes vagy nem...

Szerintetek érdemes vagy nem érdemes? Megéri vajon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 és fél hónapig egy Biztositó Bróker cégnél dolgoztam, ahol csak én voltam egyedül az irodába, és százalékra voltam fizetve, 10-15% ig, biztositó cégtől függően, és a broker cég fizette a helység bérdiját.A cég irodája eléggé távol esett a várostól , viszont előny volt , hogy egy bútros üzlet bejáratánál volt.Jöttek a kliensek úgy ahogy jöttek, de nem anyian hogy egy rendes havi fizetés a százalék részesedésből kijött volna.Sőt az utóbbi kb 2 hétbe 1 kliensem sem volt :( 2 hónap alatt összesen kb 60 kliensem volt.Ezért én arra gondoltam h bérlek egy helységet a városhoz közel, és a bér ára kb 1 havi bruttó minimálbér fizetés.A cég nem támogat a költözésben, tehát nem fogják ők állni a bért , ezért nekem kellene majd. A városomban kb 60.000 -en laknak, a leendő irodahelység előtt dél körüli időpontban 50 perc alatt kb 60 felnőtt ember haladott el.

Szerintetek megéri oda költözni?? érdemes lessz?? ha fizetem a havi bért is, vajon kijön az mellet egy rendes havi fizetés is?? Ti mit tanácsoltok??

A ti tanácsototokra lenne szükségem mivel én már annyira tanácstalan vagyok , s már teljesen elkeseredtem az utóbbi 2 hét miatt, annyira h döntésképtelen lettem :(

Megjegyzem h jelenlegi teljes pénzbeli vagyonkészletem kb 2 havi bér ára :(


2011. jan. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. Mit csinálsz, ha nem jön be?

Inkább azt a pénzt fordítsd célzott hirdetésekre, minden újságban, rádióban, tévében reklámozz, meg persze az interneten is. Kevesebbe kerül és jobbak az esélyeid.

2011. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gond az hogy , itt lent sem fogja megérni h itt üljek , mivel a várostól elég távol van, s nem sokáig fizetik nekem a bért ha nem éri majd meg nekik.A reklámmal az a baj , hogy nem ér semmit. Tettem én már hirdetéseket az újságba , de nem ért semmit , mert csak 1 ember jött , s az újsághirdetésre többet költöttem , mint amenyi nyereség bejött belőle. A helyzet az , hogy távol van a várostól , és kevesen jönnek egész odáig le , mivel inkabb körbejárják az összes céget a központi résznél s ha kapnak egy hasonló ajánlatot akkor ott csinálják meg. :( Ezért gondoltam arra , hogy jó lenne a városhoz közel helyet bérelni ...
2011. jan. 30. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:

ja és itt ahol most vagyok , rengeteg szórólapot osztottam ki , de mindhiába , mert nem jöttek úgy az emberek , ahogy kellene.

Van tóbb broker ceg is a városba , s nekik ahogy látom nagyonis megéri , van kliensük rengeteg , igaz , hogy nem ma kezdték , de akkoris...

Pl végeztem egy felmérést egy másik broker cégnél,akik még közel vannak a városhoz, s ők 300 EURt fizetnek a helységért , s van 2 alkalmazottjuk is , és mégis nekik nagyonis megéri...

Az is igaz , hogy 3 éve már a piacon vannak , de fogalmam sincs , hogy hogy sikerült nekik túlvészelni ...

2011. jan. 30. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Merre van ez a kisváros, ha nem titok??
2011. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kisváros neve: Zilah , és Erdélyben van.Nem titok :P
2011. febr. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!