Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyha valaki kitalál, feltalá...

Hogyha valaki kitalál, feltalál valamit, amiről azt gondolja, hogy még olyan nincs, de szükség lenne rá, vennék az emberek, akkor mi a teendő? Hova lehet fordulni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szabadalmaztatni kell a találmányt!

[link]


kb 300 ezer Ft.

Utána lehet gyártani,forgalmazni

2011. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy megírod nekem privátban és ha jó ötlet, akkor tudok rá adni 5 milliót a haszonból pedig osztozunk.
2011. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
háháháháháháhháhá ez jó!na persze
2011. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Pénz nélkül sz@rt sem ér az ember...:,(

2011. febr. 2. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
De ér. Szerinted a plázákat egy ember pénzéből építik? Együttműködnek és úgy. Az üzleti életben alapvető dolog. Egyedül senki nem vinné semmire a mai világban.
2011. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
csak kiegészítésképp: találmányt lehet védeni, de ötletet nem, tehát "ki kell dolgozni", dokumentálni stb. azt. tanács: ne áruld el védelem nélkül senkinek! azt azért elmondhatnád, hogy milyen témakörről van szó, vegyipar, agráripar, informatika stb.?
2011. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs senki, akinek sok pénze van és bízok benne.

Ez élelmiszeriparral kapcsolatos, de amúgy több ötletem is van.

De hát nem érek vele semmit.

Lehet, hogy már valaki más is kitalálta ezt, ezeket vagy hasonlót, de én még nem találkoztam ilyenekkel, amikre én gondoltam.

2011. febr. 2. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem se volt egy vasam se.de tényleg!NULLA!

jártam keltem,megfigyeltem és összehoztam egy vállalkozást!a NULLÁBÓL!mindent lehet csak kellőképpen akarni kell!

"Csak a hülyéknek van holnap...." Ma van!

2011. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja és még valami!

Manapság a kapcsolati tőke sokkal többet és mint a pénz!

Jó kapcsolatok=siker!

2011. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!