Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tegyek ha szakkört szeretn...

Mit tegyek ha szakkört szeretnék indítani iskolában, óvodában, művházban esetleg játszóházban?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és 9 éve foglalkozom színészettel és 3 éve én magam is tartok kreatív foglalkozásokat kisgyerekeknek. Eddig ez az iskolán belül folyt, délutáni foglalkozás keretében(szakkör). Most viszont nem járok iskolában, mert évhalasztó vagyok az egyetemen. Azt szeretném kérdezni, h ha én ezt mint egy órás fizetős foglalkozást szeretném tartani iskolában, óvodában akkor ahhoz kellenek-e papírok és ha igen, akkor milyenek?

Köszi a segítséget


2011. febr. 2. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is megfelelő végzettséggel kell rendelkezz, aztán kell egy 7-es adószámot igényelni, hogy számlázni tudj.
2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült?
2021. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!