Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a "nevadai cegalapitasokrol"?

Figyelt kérdés

Talalkoztam mar tobb helyen is ezzel az oldallal, vagy erre mutato cegekkel, lehetosegekkel: [link]


Mit tudtok rola?

Nem-e kamu?

Probalta-e valaki mar ki a "szerencséjét" ilyen modon?


2011. febr. 8. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Csak tudnám, hogyha leírod a "Nem-e kamu?" mondatot, akkor minek neked egyáltalán cég? Amúgy nem ártana előbb megtanulni magyarul, aztán angolul, és csak aztán jöhet a nevadai cég.
2011. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak tudnám, hogyha leírod a "Nem-e kamu?" mondatot, akkor minek neked egyáltalán cég? Amúgy nem ártana előbb megtanulni magyarul, aztán angolul, és csak aztán jöhet a nevadai cég.

"Csak"-kal nem kezdünk mondatot, "amugy"-gyal sem szép. Nem artana kicsit megfordulni sajat(?) országodban, hogy felismerj egy magyar mondatot. Továbbá nem ártana gondolkozni, mielott valamibe belekötsz, hogy ne égesd le saját magad.

Nem bánnám ha részleteznéd, hogy hol fáj neked az a mondat, mert ez egy teljesen természetes mondat, teljesen magyaros szóhasználattal (ja, te még nem találkoztál vele, ez a te bajod, ezután tudod)...

Neked szm biztos nincs céged, mert annál szarabb dolgokon vagy leragadva, mint hogy aggodj, hogy egy cég kamu, vagy nem. Én legalabb mar ezért aggodom, és nem azért, hogy nem tudom milyen mondvacsinált hibakat keressek mások kérdéseiben, akik probalnak valamit kezdeni a szabadidejukkel, nem mint te.


En ugy tudtam, hogy ha céget akar valaki csinalni, és valami kecsegtető dolkot lat valahol, és annak utananéz, akkor az egy jo lépés. Te lehet, hogy vakon belefutnal minden hulyesegbe. Talán ugy jo azt csinálni, de inkább maradok a saját módszeremnél...

2011. febr. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!