Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Neten kereskedők ti is ezt...

Neten kereskedők ti is ezt tapasztaljátok? Mostanában nálam csak postai utánvétellel hajlandóak vásárolni.

Figyelt kérdés

Régóta foglalkozok netes árusítással.

Teszvesz-vatera-zsibvásár-expressz-jófogás-topapró... Persze csak kis tételekben, használt termékekekkel. Korábban szinte sosem, vagy csak ritkán kértek tőlem utánvétes postázást, de őket is le tudtam beszélni róla, azzal, hogy másfélszer annyiba kerül az utánvét feladása, mint a rendes postai csomag.

Mostanában viszont három vásárlóból ketten ragaszkodnak az utánvéthez és amikor nem megyek bele, akkor elállnak a vásárlástól. Van, amikor a termék maga 500 ft és elvárják, hogy én vállaljak ezért 3200ft kockázatot (ha nem veszi át én ennyit bukok rajta)...


2011. febr. 26. 11:51
1 2
 11/11 pretorius válasza:
üdv tudom nem ide tartozik de feladtam 1 csomagot utánvétesen 3 napja és a csomag keresöben eszt irja:Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered címzet ez mit jelent? lehet átveték már? még pénz nem jöt meg a postán köszi elöre is és bocsi
2012. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!