Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kaptam egy munka lehetősè...

Kaptam egy munka lehetősèget egy cègnèl ahol azt kèrik hogy vàllalkozòi jogviszonyba legyek nàluk. Ez mit jelent? Mi az hogy számlakèpes vállalkozò? Ehez elèg egy vàll. igazolvàny?

Figyelt kérdés
Céget kell alapítanom hozzà? Magam utàn az adòt hogy fizetem + tb.- t?
2011. márc. 15. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Ez a lehető legvédtelenebb helyzet. Igen azt akarják légy egyéni vállalkozó csinálj magadután minden papírmunkát, fizesd az adókat, tb-t stb.. Röviden: tiéd minden munka és kockázat; övék a minimum nullszaldó de valószínűleg biztos nyereség. :/ Én nem vállalnám... általában egyébként jutalékos rendszerű ügynöki munkát szokás ilyen rendszerben kiszervezni az meg... hogy is mondjam... nem olyannak való akinek elvei vannak. :/
2011. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem vállalnám, így könnyű dolgoztatni bárkit is.


Akkor ennyi erővel hamár te fizetsz magad után mindent akár magad is csinálhatod a tevékenységet a saját nyereségeddel, de nem nekik adva annak egy részét!

2011. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen munkát nem szabad elvállalni, ahol nem tudják még az alkalmazotti jogviszonyt sem biztosítani.


Ez azt jelenti, hogy semmi tőkéje nincs a cégnek.


Ha te nem termelsz nekik hazsnot ők sem fizetnek neked semmit.


Te meg miért dolgoznál azért hogy ők lefölözzék a hasznot neked meg odalökjék a morzsát?

2011. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a cégek a költségek és kockázat minimalizálására törekednek.


Nem azt jelenti, hogy nem lehetsz náluk nagyon sikeres, és nem keresheted degeszre Magad, de ha nincs vállalkozói tapasztalatod, akkor nehéz és kockázatos elindulnod... ( nem csak papírmunkában, adózásban kell a tapasztalat, hanem marketingben, időbeosztásban, vállalkozás vezetésben is )


"Ez azt jelenti, hogy semmi tőkéje nincs a cégnek. "


Vagy inkább azt, hogy azt a rengeteg tőkét, amit összeszedtek, meg akarják védeni, és nem kockáztatnak feleslegesen...


Zepter, Brokernet, stb. - semmi tőkéje nincs? Hatalmas cégek, de a biztosra mennek. Ha nem termelsz nekik pénzt, akkor Te buktál időt + anyagiakat. Ők csak időt buktak, amíg foglalkoztak Veled. Ennyi. Vannak, akik jól csinálják, és rengeteget keresnek. Lehetséges.

2011. márc. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!