Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tánciskola nyitásához mi...

Tánciskola nyitásához mi szükséges?

Figyelt kérdés

Mit fizetek az állam felé?

Mit fizetek az alkalmazottak után?

Milyen papírok szükségesek?

Szükséges-e végzettség nekem, vagy valamelyik alkalmazottamnak?


Köszönöm a választ. Szép napot!


2011. márc. 17. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Államfelé fizetsz a minimálbér kétszerese után, ezt annyiszor ahányan a cégben vannak összesen alkalmazottakat is beleértve ez a Tb.


Apeh felé is fizetsz.


Könyvelő felé is fizetsz.



Végzettséget nem tudom, de szerintem legalább egyvalaki kell a cégbe akinek tánctanári végzettsége van.


A terem közösségi helynek számít, úgyhogy kell lenni hozzákapcsolódó különválasztott férfi-női öltözőnek wc vel és fürdővel vagy legalább mosdóval felszerelve.


Ugyanez biztosítva kell legyen saját alkalmazottak részére is.


Tűzvédelmi engedély kell tűzoltóság részéről, és érvényes tűzoltókészülék.


dióhéjban kb ennyi.


Magánvéleményként, szerintem a terembérlet és a magántánctanítás jobban megéri, hamár összegyültek a jelentkezők és be is fizettek az első alkalomra.

2011. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Plusz szerintem bele eshet a felnőtt oktatásba is, azaz felnőttképzési törvénynek is nézz utána.
2011. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!