Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fizetnél horoszkópért, vagy...

Fizetnél horoszkópért, vagy asztrológiai tanácsadásért? Ha igen mennyit adnál érte? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Asztrológus vagyok. Eddig csak hobbiból ismerősöknek, fórumozóknak csináltam elemzéseket természetesen ingyen. Most viszont GYES-en vagyok és szeretném kiegészíteni a pénzünket. Általában akkor találnak meg mindig az ismerősök barátok amikor baj van, gondolom így van ez másokkal is, ezért nem volt szívem soha pénzt kérni ezért. Hiszen az ember nem kérhet pénzt azért se ha vkit felsegít az utcán mert elesett. Szóval jó lenne a bűntudatomat legyőzni, vagy megerősíteni hogy jól gondolom és maradjak meg hobbi szinten. Egyébként félelmetesen jó asztrológus vagyok :).
2009. febr. 26. 13:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Természetesen bizonyítom (minden alkalommal amikor elemzek), de sajnos pontos időpont nélkül nincs horoszkóp se. A kérdésre gondoltam hogy azért tettem fel hogy megtudjam hogy fizetnek-e ezért emberek nem azért hogy megtudjam hisznek-e benne. Azt tudom hogy 80% nem.
2009. febr. 27. 08:09
 12/14 anonim válasza:
Mivel az elemzés elkészítése időt vesz igénybe, ezért az "időért" kérhetsz pénzt. Ismereteim szerint egy teljes elemzésért 3-7 ezer forintot is elkérhetsz! Persze nem árt, ha "hivatalosan" csinálod, mert mindig lesznek rosszakaróid, irigyeid. Ha végeztél ezzel kapcsolatos iskolát, akkor ott tudnak neked tanácsot adni ebben a kérdésben. Javaslom, hogy valamely újságot, online fórumokon hirdess, vagy a legjobb, ha az üzemeletetővel, szerkesztővel le szerződsz, és akkor már hivatalosan is csinálhatod, és nem kell várnod a jelentkezőkre. Egyéb, konkrét ötletekért, tanácsokért magánban légyszíves.
2009. febr. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Életemben egyetlen egyszer jósoltak nekem, de azt is megbántam.

Újjászületett keresztényként én ezeket a jóslás és horoszkóp dolgokat már nem tartom másnak csak szemfényvesztésnek és hazugságnak.

Csupa negatív dolgokat és átkokat mondanak ki az emberre.

Ezt ne vegye sértésnek, de személy szerint nekem ez a véleményem ezekről a dolgokról.

2009. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szegény kérdező:(

Velem is ezt csinálják!

Csak kötekednek!


Amúgy én nem nagyon rajongok ezért a felhívod és megtudod, mivel nem tudom, hogy ki rejtőzik a vonal mögött.


Ha igen kb. 300 Ft/10 perc!

2010. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!