Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen oldal aminre feltölthet...

Milyen oldal aminre feltöltheted a pólóötleted és eladják?

Figyelt kérdés

Hallottam egy oldalról, ahol letölthetünk egy pólómintát megtervezhetjük saját pólonkat képszerkeztővel majd feltöltve árulhatjuk, terjeszthetjük jutalékot kapva minden eladott darabért...

Melyik ez az oldal? mennyire megbízható?


2011. ápr. 30. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyenről még. De van a polomania.hu weboldal, ahol nyithatsz saját boltot ahol saját mintájú pólókat árulhatsz. Ha engem kérdezel, ez teljesen biztos, hiszen nem nagyon hallani botrányról, és elég sokan használják, de hangsúlyozom !nem ismerem! Emellett hatalmas látogatottságú weboldal kell hozzá, (mivel webes boltban lehet árusítani), illetve gondolom jutalékot kell fizetni, nem is keveset, hiszen a felületet, alap terméket ugyebár ők adják! Sok sikert!
2011. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!