Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik on-line vállalkozásba kezdtek vagy most tervezik?

Figyelt kérdés

Belevágtatok, vagy csak tervezitek? Hogy kezdtétek, mivel foglalkoztok?

Esetleg honlap címeket is írhatok privátban!


2011. jún. 3. 09:43
 1/9 anonim válasza:
Attól függ, mit értesz online vállalkozás alatt.
2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl szolgáltatást, szellemi terméket, vagy konkrét terméket árulnak az interneten, és csak mostanság kezdték, vagy most tervezik.
2011. jún. 3. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Tervezem, de még nem találtam meg a megfelelő témát.

Egyelőre azon túl, hogy sokat agyalok a dolgon, olvasok vállalkozásokat segítő oldalakat, aztán ha meglesz az ötlet, remélem hamar el tudom indítani.

2011. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Webshopon dolgozom. Számolgattam, érdeklődtem, meglepődtem(!). Még nem tudom mi lesz vagy lesz e belőle valami.
2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is rengeteget számoltam, olvastam, érdeklődtem, de nincs merszem belevágni.

Min lepődtél meg?

2011. jún. 6. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok:

A haszonkulcson amit az áétalam megkeresett nagyker, amely válaszolt is, tudott biztosítani, ajánlani. Számítástechnikáról volt szó. Min. 3 max. 8% az ő nagyker árukhoz képest. Ennyit ajánlottak. Több cég nem is válaszol. Ők a nagyok megtehetik. Csak akkor állnak szóba veled ha már mégy szerződést kotni. Magyarán meg van a céged, vállalkozásod. Valamint él náluk a minimális értékesítési kvóta. Negyedéves szinten 2-300e Ft nagyker áron számolva. Különben ugrik az árrés.

2011. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én


Társkereső oldalt, de még nem hoz pénzt, ingyenes vagyok 10k+ tagig. Addig eldöntöm mi legyen a sorsa, lehet eladom pár 100k-ért vagy M?


most van egy új ötletem, félig meddig online/offline, de ehhez egyéni vállalkozói kellene, csak rohadt sok megy el adókra meg járulékokra, + a piacot is fel kellene mérni.

2011. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Elektromann válasza:
Én most dolgozok egy webtárhely szolgáltatáson. A magánvállalkozás létrehozását terveim szerint már jövőhéten elkezdem.
2011. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült a webtárhelyet megcsinálnod?
2011. júl. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!