Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő fotósként viszonylag jó...

Kezdő fotósként viszonylag jó géppel - Nikon D5000 -, hol találhat magának az ember alkalmi munkát rendezvényfotósként?

Figyelt kérdés

Fesztiválokon lenne a legjobb fotózni, pl a Hegyalján, de - még mielőtt bárki írná -, már jelentkeztem nyilván, viszont ahogy ez lenni szokott, nem nagyon akarnak válaszolni. és nem, nem egyszer.! :)

előre is köszi a segítséget!


2011. jún. 6. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Be kell regisztrálni, és utána lehet feltölteni képeket. De az első feltöltés előtt, ki kell tölteni egy tesztet. Szóval van egy oktató anyag, arról hogy milyen képeket lehet feltölteni, azt elolvasod, és utána ki kell tölteni a tesztet. Én annak idején nem nagyon olvastam el, szóval többször is ki kellett töltenem, de ez nem probléma.

Aztán lehet feltölteni képeket. Feltöltés után még nem aktívak a képek, csak miután jóváhagyták őket. Csak a jó képeket engedik át a rendszeren.


Ezen kívül van még több stock fotós ügynökség is, érdemes egyszerre többhöz feltölteni a képeket.


www.shutterstock.com – itt még nem sikerült megfelelnem a követelményeknek

www.dreamstime.com/ – ez se rossz, de az istockphoto sokkal jobb


Mindegyik ingyenes, szóval próbálgasd. A fotók elfogadtatása sajnos mostanság 1 hétbe is beletelik.


Ez az én portfólióm: [link]

Nagyon kevés képem van fent, a néhai kattintgatásból sajnos csak pár lesz elfogadható minőségű. Ráadásul én tájképeket szeretem, és azt meg nehéz úgy készíteni ha nem mozdulok ki itthonról.

2011. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hű hát nagyon szépen köszönöm!! :)

már csak az lenne a kérdésem, h mégis h kell feltölteni képeket? xD sehol se találom :$

2011. jún. 7. 19:03
 13/15 A kérdező kommentje:

még mindig nem találom :s

de semmiféle teszttel sem találkoztam.. :(

2011. jún. 7. 19:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Regisztrálás és bejelentkezés után a képernyő alsó részén van egy szürke csík, benne "My Account" arra kattintva feljön egy menü, ahol pl. a "Profil". Ezután megjelenik bal oldalon egy menüsor, aminek az alján van olyan hogy "Upload"

Arra kattints. Ekkor ki lehet választani hogy kit akarsz veltölteni, kép, video stb.. Ha még nem töltöttél tesztet, akkor azt írja hogy "Apply" ha az ki van töltve, akkor pedig ott van az "Upload" gomb.

2011. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen, remélem most sikerülni fog! :)

majd írok még, hogy összejött-e :$

köszi!

2011. jún. 10. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!