Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában a Lidl és egyéb...

Angliában a Lidl és egyéb hasonló helyeken mindig lehet munkát találni?

Figyelt kérdés
És mennyi egy ilyen helyen (Lidl v Tesco vagy hasonló) a havi bér kb?
2011. febr. 3. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig lehet kapni melót..Sőt sokszor olyan mintha nem is lenne felvétel..

Bár nemrég a Lidl-be kerestek eladót ahol én élek( Swindon)

A bérük pedig a minimálbér szokott lenni..

Egyébként ugyanolyan mint az otthoni..Egymás tapossák a kollégák,és néha olyan emberek dolgoznak ott,hogy csak pislogok..(bár a lidl nálunk elég jó,már ami a kollégákat illeti..

2011. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nehér felvételt nyerni?
2011. febr. 3. 18:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Nehéz*
2011. febr. 3. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Annyira nehéz mint otthon.Bemész,kérsz egy felvételi lapot amit kitöltesz,Megadod a telefon számodat,és ha kérdezned pár dolgot válaszolsz.Majd várod,hogy te legyél az a szerencsés akit felhívnak telefonon..

Lidl-ben nemrég olvastam a kirakatában,hogy eladót keresnek.Oda személyesen bemész,beszélsz a menedzserrel,hogy ott szeretnél dolgozni,mert szeretsz csapat munkában részt venni.HA szimpi vagy akár másnap már dolgozhatsz is.Vagy megkérik,hogy töltsd ki a felvételi papírt,és várod a telefont..

2011. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire beszéled folyékonyan a nyelvet. Lakótársam folyékonyan ugye, de erős akcentussal és elég rosszul beszél, és őt nem vették fel ilyen helyekre, most raktárban dolgozik. Boltban eladónak olyat vesznek fel, aki jól beszél angolul (nem középfok meg felsőfok, hanem folyékonyan, jó kiejtéssel).
2011. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen raktárszerűségre gondolok én is.
2011. febr. 4. 22:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Te vagy a leghasznosabb itt az oldalon!! :)
2011. febr. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!