Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kis vállalkozásba...

Milyen kis vállalkozásba érdemes belefogni, vagy mibe érdemes pénzt fektetni, ha van 1 millió forintom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
1 millió Ft még nem sok, bár nem is kevés, ha van egy jó ötleted, akkor elég az elinduláshoz! Ne várj mástól választ ilyen kérdésre, mert aki tudja, az megvalósítja magának, mielőtt neked elmondaná!
2009. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
16%
butik.
2009. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
családi napközi, az most nagyon jól fog menni, tudván, hogy kevés a bölcsi.
2009. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a környezetedben, mi az ami nincs, de jó lenne. Pl. kisbolt a környéken. Esetleg a tanult szakmádhoz kapcsolódóan valami? (Én pl. 5 évvel ezelőtt egy számítógéppel és pár év szakmai tapasztalat befektetésével kezdtem el könyvelni önállóan. Ma már kft-m van, jópár ügyféllel. Azóta szereztem másik végzettséget is, most arrafelé próbálok bővíteni. Lassan ez is beérik.)

Szóval konkrét tanácsot sztem nemigen tudunk adni, mert minden igényfüggő.

Esetleg megnézhetsz egy már működő kisebb üzletecskét és megveheted, bár nem tudom egy millából menne-e.

A barátnőm most vett meg egy kis baba-bizományit, ami csak vegetált, az ő keze alatt meg szépen virágzik felfelé, mert sokkal jobban csinálja, mint az előző tulaj.

2009. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!