Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Google Adwords kérdés?

Google Adwords kérdés?

Figyelt kérdés
Webáruházunkhoz beállítottunk google adwords-ot, hogy növeljük a forgalmunkat, eladásainkat. Nem igazán ismerjük még. Arra lennék kíváncsi, hogy be tudjuk-e állítani valahogyan azt, hogy mondjuk késő délután, este jelenjen meg inkább a hirdetésünk, ha valaki rákeres. Mert késő délután, estefelé többen keresnek rá valószínűleg, többen ülnek net előtt. Ezt be lehet állítani valahogy, hogy bizonyos időben tegye ki a hirdetést? Köszi a válaszokat.
2011. júl. 29. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A "hirdetésütemezés" fül alatt lehet ilyet beállítani, de amíg tapasztalatlanok vagytok, nem ajánlom.


Fontosabb beállítani a

napi limitet

területi célzást

és jó keresőszavakat találni.

2011. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. igen, a keresőszavakkal most "kísérletezünk", hogy mik lennének jók, de ez a férjem asztala. :) Még annyit kérdeznék, hogy időközönként teszi csak ki a hirdetést az elsők között ugye? Mert én napközben többször beírom a legjobb 1-2 keresőszót, amire kidobja az oldalt, de van, hogy nem látom sehol. Én arra gondoltam ez azért van, mert túl sok cég "hirdet" így és mindig váltakoznak a kitett oldalak. Jól gondolom?
2011. júl. 29. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A CPC korlátot érdemes automatára tenni, így lesz a leg optimálisabb a találatok elhelyezése.


ez sokszor nem első helyes találat.


Ha mindig első akarsz lenni, fel kell emelni a CPC keretet legalább 30%-val az ajánlott minimumhoz képest.


Fontos az is, hogy mekkora napi limittel dolgoztok.


Ha ez elfogy már kora délutánra, akkor este már nem fog megjelenni a hirdetés.

2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. júl. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!