Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adtatok már el Vaterán valamit...

Adtatok már el Vaterán valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Hú, én most kezdtem el a Vaterát, egyelőre egy táskát rendeltem, ami még úton van errefele, de most hogy vásároltam, inkább eladni szeretnék. Rengeteg a "kacat" itthon, tele van az egész ház velük, szóval sok mindent eladhatnék.

Ti adtatok már el valamit és ha igen, miket?


2011. aug. 10. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekruhát, női ruhát, órát, játékot
2011. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban ruhákat, de tankönyveket, megunt ékszereket, játékokat is.
2011. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
könyvet, játkszoftvert
2011. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havi 100-200 ezer értékben adok el könyvet (kereskedő vagyok), de adtam már el dvd filmet és játékszoftvert is.
2011. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elektromos alkatrészeket. Valamint megunt illetve régi tárgyakat.

Jó képpel és korrekt, jó leírással el lehet adni idővel bármit. Ha jó a hírneved akkor elég szépen viszik a feltett cuccokat. Illetve ha nincs uborkaszezon.

2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megunt, kinőtt ruhákat, ékszereket, szépségápolási cuccokat (pl körömlakk, smink), könyveket, képregényeket... :)
2011. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!