Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki mibe fektetne 4 millió...

Ki mibe fektetne 4 millió forintot ha még nincsen semmmi vállalkozása?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsi vagyok ebből az összegből a tapasztaltabbak szerint mit lehet kihozni...
2009. máj. 7. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Élelmiszerbe.
2009. máj. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hú, de jól jönne nekünk most az a 4 millió :) Nekünk az üzleti elképzelés megvan, csak a pénz nincs.

Konkrétat nem akarok mondani, de mi olyanba üzletbe fognánk bele, amiből még nincs konkurencia. Az elején nem lenne ugyan könnyű, de pár év múlva, ha beindul, nagy üzlet lenne belőle.

2009. máj. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Részvény! De ahhoz érteni kell!
2009. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom, ha lenne most 4 millióm, akkor ebből azonnal lenne 2 millióm, néhány hónap múlva mégtöbb. A 4 Millió is megmaradna, de ahoz nem tudnék azonnal hozzányúlni, csak később. De már 600.000nek is örülnék, mert abból is lenne azonnal 300.000.
2009. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: Bocs az OFF-ért de Te varázsló vagy talán? Megosztod velünk a titkodat? De hogy válaszoljak a kérdezőnek, talán egy turi, ha nincs még sok a közelbe.Esetleg egy olcsó lakást megvenni, felújítani, és kiadni / persze csak vidéken/
2009. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mik vannak.
2009. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
55%

Nekem is van 4Millióm és én is a befektetsi lehetösgeket keresem. Én valami külföldi-magyar dologban gondolkozom.

Külföldön csinálsz céget (csak papiron) pl. anglia, szinte nulla adó, könnyü ügyintézés (az apeh meg befoghatja a pofáját)és valami olyat találsz ki amit egyik országból a másikba lehet vinni, vagy terméket vagy munkaeröt valahogy kihasználod esetleg turizmus... én is töröm még rajta a fejem, aztán ha valaki rájött szóljon nekem is :)

2009. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én azt javaslom hogy külföldön próbáld befektetni a pénzedet.
2009. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én azzal értek egyet, aki a turizmusra és külföldi cégre szavazott :)

sajnos nincs e-mail címed, de ha látod ezt a bejegyzést, írj nekem! nekem van konkrét tervem!

2009. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én az első válaszadó "Élelmiszerbe" hozzászólásához kapcsolódva mondanék valamit. Ezt végig kell gondolni! Az odáig rendben van, hogy "na, nyissunk boltot!", de ez nem így megy! Helységet kell bérelni, alkalmazottakat felvenni és fizetni, berendezést vásárolni, be kell szerezni az árut, aminek aztán egy része megromlik, amit ki kell dobni. Ez viszont nem térül meg! Egyszóval, csak úgy belevágni ilyesmibe nem lehet. A kérdésre válaszolva pedig, csatlakozom az előttem szólóhoz: )
2009. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!