Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha a honlapomra ingyenes...

Ha a honlapomra ingyenes tartalmat töltök fel, majd feltüntetem, hogy adományokat/felajánlásokat/támogatásokat elfogadok, akkor működhetek adószámos magánszemélyként?

Figyelt kérdés
Persze abban az esetben, ha ezeken a csatornákon valóban érkezik bevétel.
2011. nov. 7. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!
2011. nov. 7. 11:51
 2/5 anonim ***** válasza:
He? Mihez kell az adószám ha nem folytatsz bevételszerző tevékenységet. Az adomány nem bevételszerző tevékenység. Adományt magánszemélynek is adhatnak...
2011. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem értem, hogy miért nem éri meg ilyenkor egy civil szervezet (egyesület), mindenféle "kötöttség nélkül".
2011. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak senki sem fog adományozni, és le kell adóznod mint bevétel.
2011. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne az adományozás célja, mire gyűjtenél, kik felé adnád tovább az adományozott összeget? Az adományozás célját be kellene mutatni. Az adomány mire lett vagy lesz fordítva szintén megmutatni.

Valamit erről is fel kellene tenned szerintem. Mert csak úgy mert látnak ott egy felhívást senki sem fog adni.

2011. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!