Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet vendégkört...

Hogyan lehet vendégkört "toborozni" rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Budapesten, szinte a legelőnyösebb helyen nyílt egy szépségcentrum. Minden megtalálható benne, amire szükség lehet. Tényleg masszázstól kezdve bőrgyógyászig minden van.. Már több mint egy hónapja nyílt meg a szalon, de egyszerűen nincsenek vendégek.. A szalon vezetője nem kívánja reklámozni a céget, szerinte mindekinek saját vendégkört kell szereznie, mármint úgy külön hogy a kozmetikusoknak, fodrászoknak, masszőröknek.. Szórólapozni már próbáltunk, nem sok sikerrel.. Kérlek segítsetek!! Minden érdekel megvalósítható keretek közt!:)
2009. máj. 11. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

iwiw, internet, akciók

de az elégedett vendég a legjobb reklám

szal vmi olyan akció, hogy hozd el a barátnőd és 50% kedvezményt kap egyikőtök vagy hasonló

2009. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezdő vállalkozásnak muszáj reklámoznia magát, másként nem megy. Az is érthető, hogy a tulajdonos a bérlőkre hárítja ennek költségét és a kivitezés módját. A szórólap elég idejét múlt reklámozási forma. Inkább a hirdetést javasolnám. Drágább, de hatásosabb. Különféle akciós ajánlatokkal kezdeném addig, amig kialakul a vendégkör. Reklámszervezői képesítéssel ajánlom ezt.
2009. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és hol hirdessem?
2009. máj. 11. 19:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válaszd ki a "leendő" ügyfélkört. Mérjétek fel, hogy milyen pénztárcájú hölgyek járkálnak arrafelé. Gazdagabb réteget akartok vonzani (naná, elvégre ebből akartok megélni...), vagy a kis pénztárcájú lányokat, asszonyokat várjátok?

Kezdhetitek csalogató akciókkal, pl. fodrászat mellé ingyen körömápolás. Vagy a kéz rendberakása mellé akciós a láb, stb. Vagy az ötödik alkalom után ingyen masszázs... Sőt, ha lenne gyerekvigyázás is, amíg a mama szépül... Ezek mind vevőcsalogatók. És ha már megvan pár folyamatosan visszajáró vendég, azok úgyis terjeszteni fogják a hely jó hírét. Ne keseregjetek, vágjatok bele.

Ja, egyébként hol vagytok pontosan? :)

2009. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]


:)

kösszi a válaszokat!

2009. máj. 11. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer bejelentkeztem egy gyantázásra, mert az első ingyenes volt, minden kötelezettség nélkül. Utána úgy éreztem, tartozom annyival, hogy elmenjek másodszor is (már fizettem), aztán odaszoktam...


Vagy két év után jöttem el onnan, mert nyílt a közelemben egy jobb kozmetika. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy megéri az első alkalmat ingyen adni.


Ja, és úgy volt, hogy iwiwen hirdette magát a kozmetikus, hogy aki adott napon az első 10 telefonáló között van, az élhet a lehetőséggel.

2009. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
én kezdetnek egy erősebb honlappal kezdenék.
2009. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bevezethettek és reklámozhattok valami új szolgáltatást, ami máshol nincsen. Thaiföldön pl. a fodrásznál mialatt a hajam vágták, egy másik nő masszírozta a talpam. Szerintem ez itt is tuti párosítás lenne, kár, hogy egyetlen fodrászatban sem jutott még eszükbe.
2009. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit drágának tűnnek az árak. Igaz, csak a férfi hajvágást néztem, mert abban van összehasonlítási alapom. Nekem 2000-ből borravalóval együtt le szokták vágni. Mondjuk én azt is sokallom, de hát megértem, hogy fent kell tartani az üzletet stb. De amilyen árat itt nálatok láttam az már kicsit sok SZERINTEM.

Bár ha ide tehetősebb réteg jár, akkor semmi gond.

2009. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hozzám a masszázs tartozik..


|| köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 12. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!