Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet vendégkört...

Hogyan lehet vendégkört "toborozni" rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Budapesten, szinte a legelőnyösebb helyen nyílt egy szépségcentrum. Minden megtalálható benne, amire szükség lehet. Tényleg masszázstól kezdve bőrgyógyászig minden van.. Már több mint egy hónapja nyílt meg a szalon, de egyszerűen nincsenek vendégek.. A szalon vezetője nem kívánja reklámozni a céget, szerinte mindekinek saját vendégkört kell szereznie, mármint úgy külön hogy a kozmetikusoknak, fodrászoknak, masszőröknek.. Szórólapozni már próbáltunk, nem sok sikerrel.. Kérlek segítsetek!! Minden érdekel megvalósítható keretek közt!:)
2009. máj. 11. 18:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2009. máj. 12. 15:26
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell ennyit reklámozni. Egy linkelés bőven elég lett volna...

Egyébként ez az fw-s domain eléggé igénytelen. Pár ezer ft/év-ért saját domaint lehet venni. Ha tényleg fontos a netes megjelenés is, akkor ennyit illene rá szánni.

2009. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ha akarom, had reklámozzam már jó?:S

neked biztos jobb van!;)

amúgy meg mint már mondtam, nem az enyém a szalon és így a netes megjelenítés sem az én dolgom..


de kösszi a hozzászólást

2009. máj. 13. 18:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ingyen massziroztam az első alkalommal..Aztán bactak jönni másodszor.Pedig jol csináltam,mert akinek meg pénzért csináltam,az visszajött.Én hirdettem ujságban.Egy nem megszokott hirdetés,ami kitünik a többi közül..egy kedves hang,s munka közben baráti hangvétel..aztán szájhagyomány .
2009. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olyat csinálj,amit máshol nem kapnak meg.
2009. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!