Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki kell töltenem egy munkabale...

Ki kell töltenem egy munkabaleseti jegyzőkönyvet! Linkelne nekem valaki egy kitöltött munkabaleseti jegyzőkönyvet?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam még ilyet, kerestem már a neten de nem találtam. Mintának kellene, hogy még is hogy kell, a kitöltési utmutató meg van csak kéne egy példa.
2011. nov. 23. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy munkabaleseti jegyzőkönyv JÓ kitöltéséhez "szakembernek" kell lenni. Rossz széljárás esetén akár még kártérítést is ráverhetnek a munkáltatóra. Nem mindegy, mit hogyan írsz le benne, mert a tb. szerv még a gyereksz@rba is beleköt, nehogy neki kelljen feleslegesen baleseti táppénzt vagy bármi mást (rossz esetben rokkantnyugdíjat) fizetni. Amit lehet, mindent ráver a munkáltatóra, vagy valakire, akit hibáztathat a baleset bekövetkezéséért. Tehát vigyázz a kitöltéssel! Én is inkább egy munkavédelmisre biztam a dolgot, nehogy baj legyen belőle. Ők tudják, hogy mit lehet és mit nem beleírni, amit lehet, azt pedig hogyan, hogy jó legyen.
2011. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh de hogy isén egészségügyi suliba járok és ott van olyan óránk hogy mmunkavédelem, nos ebből a tantárgyból kell kitöltenünk eg yilyen munkavédelmi jegyzőkönyvet, jegyre.
2011. nov. 23. 13:12
 3/4 A kérdező kommentje:
és egy minta kellene ahol látom hogy pontosan milyen is egy ilyen KITÖLTÖTT munkavédelmi jegyzőkönyv.
2011. nov. 23. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Írjál privát üzenetet, ahol adsz egy e-mail címet, és küldök Neked egy kitöltött (személyes adatokat nem tartalmazó) jegyzőkönyvet.
2011. nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!