Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás indítása?

Saját vállalkozás indítása?

Figyelt kérdés

Szerintetek manapság mibe érdemes fektetni, milyen vállalkozást érdemes indítani?

Minden véleményt várok a legkevesebb kezdő tőkétől a nagyobbakig.(De inkább kisebb kezdő tökétől 1 millió Ft vagy még ez alatt értem)

Köszönöm!


2011. dec. 1. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én itthon semmibe nem kezdenék. Külföldre ötletem már van, csak nekem meg tőkém nincs.
2011. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itthon "semmibe" az azért durva kifejezés. Fejtsd ki légyszi a véleményedet hogy külföldön mibe fognál bele.

"További válaszokat is várok!"

2011. dec. 1. 20:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Még valami ha valakinek nincs lehetősége külföldön kezdeni vállalkozást akkor muszály itthon erre várok válaszokat.
2011. dec. 1. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:

A kérdés fonák. Mit szeretnél csinálni, miben vagy jó, azt a piacot mennyire ismered, mit tudsz plusz szolgáltalásban adni mint mások, menniyre vagy tökös.(?) Ha "volna pénzed szívesen befektetnéd" ugye? De valszeg elszarnád. Ha a pénzre és nem arra összpontosítassz amit szeretsz és tudsz csinálni, neked mindegy.

Ha ötleted van és hiszel benne, nincs tőkéd kínálj meg néhány embert/céget akiknek részese lehetsz. Max. lenyúlják az ötletet, de te meg tanulsz közben.

2011. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Miért durva? Szénné adóztatják a vállalkozókat. Mind azért sír, mert veszteséges. Én idegenforgalomban dolgozom, abban is szeretnék maradni. De megismétlem: nem itthon.
2011. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj a kérdésből lejön, hogy van némi pénzed amit be szeretnél fektetni és persze a lehető leg többet kihozni belőle ha semmi ötleted nincs akkor ez ugye nem fog menni (egyedül) még pedig azért mert vannak olyanok akiknek van ötletük de nincs pénzük RENGETEG! és ez nem reprezentativ szám de én 80% az ötletre és 20% a pénzre tenném a voksom tehát az emberek 99% nál többet ér egy jó ötlet mint a pénz ugye hitelt bárki vehet fel... igazából neked most az lenne a jó ha 50-50% ban meg tudnál egyezni valakivel akinek van életképes ötlete azaz társulnátok! mert ötletet ingyen sose fogsz kapni!

2011. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont tegnap 21:40


"Miért durva? Szénné adóztatják a vállalkozókat. Mind azért sír, mert veszteséges."


Te ezt tudod vagy csak a TV be látod mert ez K...aszotul nem így van... és ugye tudjuk, hogy az semmit se jelent ha valaki papíron veszteséges söt első 1-23éveben ajánlatos veszteségesnek lenni...!

2011. dec. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán 1 millából el tudsz indítani szerényen egy internetes vállalkozást. Minimálisra redukálva a havi kiadásokat és amit lehet, ésszel, betenni reklámba, hogy az megfelelően hozza a vevőket. Ha sikerül elindítani akkor 6. hónap környékén havi rezsi szinten el kell, hogy tartsa magát. Évvégére esetleg már nyereséges is lehet.
2011. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én egy felszolgáló vagyok és nekem sokan mondják hogyha valamibe bele akar vágni az ember akkor az a valami vagy nagyon drága termékekkel foglalkozzon (luxus) vagy nagyon olcsó legyen!Vagyis a drágán RENGETEG haszon van az olcsón sok kicsi ami sokra megy pl:1 eurós bolt(ismerősöm dolgozik ilyen helyen nagy üzletről van szó NAPI kb.6-7millió bevétel,a haszon min 3millió minimum!!!)bérleti díj 1,8 m/ho!!!20m kezdő volt de ők is kicsi üzletben kezdték kb 30nm!!!!
2011. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Antimod ***** válasza:
100%

Durva, nekem egy fontos boltokról volt tapasztalatom Angliában (csóró turisták voltunk, naná, hogy ott vettünk szendvicset), és elképesztő emberáradat volt mindig, amikor bementünk.

Az árak pedig tényleg jók voltak, és szinte mindent lehetett kapni. Akkora volt az üzlet, mint egy fél Tesco.

2011. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!