Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ha egy egyéni...

Szerintetek ha egy egyéni vállalkozás, amely egy élelmiszerüzletet, akkor én mint gyógymasszőr beszállhatok a vállalkozásba, tehát be lehet venni a gyógymasszőri tevékenységet is az élelmiszer bolt mellé vagy új vállalkozásként lehet csak csinálni?

Figyelt kérdés
Bocs, ha buta a kérdés, de sajnos nem értek hozzá, hogy ez hogy is működik. A páromnak van egy élelmiszerboltja, amit egyéni vállalkozáskén működtet, én viszont gyógymasszőrként dolgoznék ezért gondoltam, hogy esetleg meg lehetne-e oldani, hogy a kettő egy név alatt fusson vagy mindenképp két vállalkozást kell működtetni?
2011. dec. 9. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tevékenységi kört módosít, gyakorlatilag felveszi a gyógymasszőri tevékenységet. Téged pedig alkalmaz. Mivel neked vannak papírjaid a tevékenységhez.
2011. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elelmiszer bolt(???)mint egyeni vallakozas?

es melle lesz egy gyogymasszori bovites?

:)

papiron lehet,de hogy a nav gyorsba kimegy korbenezni az boritekolhato.

csinaljatok egy bt-t,mindenki jobban jar.

2011. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!