Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Rengeteg jobbnál jobb számlázó...

Csiber kérdése:

Rengeteg jobbnál jobb számlázó program (amivel lehet a könyvelést/be és ki/ és nyilvántartani) közül, melyik az amit megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van, és ez kicsit összezavar. Kipróbáltam jópár demót, de legszivesebben mindet használnám. :) Csak úgyebár nem ésszerü. Egyet mondjatok, amit Ti is használtok, és teljesen megvagytok vele elégedve!
2011. dec. 19. 19:40
 1/10 anonim válasza:

Én a [link] oldalról letölthető számlázó programot használom már évek óta, mert a support nagyon jó és csak egyszeri díja van a programnak.

Régebben kulcsszoftom volt, de ők állandóan mindenért pénzt akartak kérni. Úgyhogy sztem arra figyelj, hogy milyen rejtett költségek vannak.

Az AXEL-nél a referenciákhoz is beírtam, mert nagyon meg vok elégedve velük.

2011. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a JMGM szoftvereit részesítem előnyben, mert ésszerű, könnyen kezelhető, folyamatosan fejlesztik, olcsó, raktárprogrammal összeköthető...

www.jmgm.hu vagy www.jomagam.hu

2011. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Axel félét most tesztelem, ez eddig elkerülte a figyelmemet. Egy kicsit borsos az ára egy kezdö vállalkozás szemében. :) De ha azt mondod ez a tuti...


Jómagam is szeretem a Jómagam féle programokat, régen használtam a Szótár-t, igy ismerösen cseng. Kérdem én, melyik az a programja, amely egy kezdö internetes vállalkozásnak böven megfelel? (hoszting)

2011. dec. 20. 08:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Illetve ha cégre kérem a számlát, adójóváirást tudok-e rá kérni?
2011. dec. 20. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik programja megfelel akár raktárprogramos (pl JMGM Raktár 7 (mi ezt használjuk, teljesen cégre szabatva), vagy JMGM Számla.

Nagy előnye, hogy modulos felépítésű így az alapprogram csak néhány ezer forint, és minden modulja 2-5ezer forint plusz...

2011. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nyuszika.65 válasza:

Szia!


Én is AXEL-t használok, szerintem nem drága, kifizethető, mert csak egyszer fizetsz nekik, se havidíj, se külön üf szoli díj se semmi plusz ktsg és nagyon segítőkészek minden felületen, pl skype-on szoktam őket hívni, így a telszámlánk sem nől.

2012. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Érdemes kipróbálni az általunk fejlesztett számlázóprogramokat is. További információkért látogasson el weboldalunkra: [link]
2012. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kipróbáltam jópár demót, de legszivesebben mindet használnám. :)"


Akkor miért nem esett a választás legolcsóbbra, ha mind jó és valamilyen szempont alapján dönteni kell? :)

Vagy végül ez lett a választás?

Biztos sikerült a kérdezőnek választani.


De ha valaki ezt olvassa és nem tud választani, ők segítenek, ingyenes bemutatókkal és oktatásokkal:

[link]

2013. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy itt több szoftver közül lehet kiválasztani a legmegfelelőbbet:

[link]

2013. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 (ha ugyanaz vagy) na pont olyan cégeket ajánlgatsz akik szintén ajánlgatnak más progikat.

Ez így nem sokat segít.

AXEL progink nekünk is volt az egyik cégnél, azt váltotta a SYMBOLTECH, de ezt is kinőttük és most jön egy nagyobb rendszer. Nekem az a tapasztalatom ezekkel az ügyviteli programokkal (mert azt már megtanultam, hogy így hívják azt amibe már könyvelni is lehet) hogy ránézésre mindegyik jó aztán kiderül mindegyikről, hogy egyik sem. Ezért aztán másokra bízom ezeknek a kezelését, szenvedjen velük más :)

2013. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!