Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Esetleg vannak itt olyanok...

Esetleg vannak itt olyanok akik már tízen évesen vállalkozásba kezdtek vagy pénzt kerestek?

Figyelt kérdés
Szoktam nézegetni vállalkozásokkal kapcsolatos infókat, és már többször találtam olyan vállalkozásokat amiket tízen évesek indítottak és futtattak be. Ezek többnyire külföldön vannak. Magyarországon is vannak fiatal vállalkozók akik már vitték valamire?
2011. dec. 26. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt itthon ez törvénytelen ill. lehetetlen.
2011. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
régen egyik osztálytársam méhészetet kapott a faterjától, a másik meg valami ujságírással foglalkozott, de utáltuk mind kettőt mert beképzelt idióták lettek
2011. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A külföldi sztorikat is fenntartással kell kezelni, főleg ha Amerikából jönnek. Ott népszerűek ezek a "semmiből meggazdagodni" sztorik, de 5%-uk sem igaz.


Én 15 évesen egyszerű honlapjaimon hirdetést helyeztem el, ebből olyan 10 ezer Ft jött be havonta. De akkor még nagyon felkapott volt az internetes hirdetés és a cégek is tele voltak pénzzel!

2011. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haverom 18 évesen kezdte, most lesz 21, már 19-20 évesen meg volt az első milliója.
2011. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!