Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dolgozik itt valaki masszőrkén...

Dolgozik itt valaki masszőrként? Nem gyógymasszőrre gondolok. Megéri csinálni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elvégezni egy svéd masszázs tanfolyamot, pluszba arc-, talp-, és cellulitisz masszázst. Tehát ez igazából amolyan frissítő masszázs.

Milyen feltételeknek kell megfelelnie egy masszázsszalonnak? Igazából még nem nagyon néztem utána, hiszen még elég messze van az út vége, de már most érdekel a téma.

Aki ezt csinálja felétek, avagy ti, mennyit kértek el egy masszázsért, és mennyi időt maszíroznak/tok?

Köszönöm ha valaki tud válaszolni.



2012. jan. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is mint sokminden más főleg a marketingről szól. ismerek olyat aki 35-40 közötti, sztem még életében nem volt hivatalos munkahelye, bejelentve és örül ha megkeres napi 2 rongyot feketén.
2012. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg még annyit hogy egyre kevesebb az emberek pénze/igénye ilyesmire.
2012. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az a baj ,hogy rendes munkával nem keresel semmit .Valaki megkért ,hogy tanítsam meg masszírozni.Amikor elleste a fogásokat kifizette a megbeszélt összeget és feketén dolgozott . Ezzel nincs baj,csak azzal ,hogy átment " ceruzahegyezőbe " KB negyed óra 5000 Ft . Mindez 12 évvel ezelőtt.Én gyógymasszőr voltam akkor , Ő prosti

lett de az a gond ő maga sem fogta fel mibe kezdett bele.

2012. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én midenképpen elvégeznék egy gyógymasszőri tanfolyamot is. Nem értek egyet azzal, hogy az emberek kevés pénze miatt nehéz lenne ez. Olcsón kell elindítani, ami persze nehéz és saját tapasztalatomból kiindulva dolgozhatsz úgy akár napi 10-13 órát is, mikor hogy alakul. Ami fontos, hogy frissítőmasszázst ha végzel, az ántsz békén hagy, csak egy engedély kell hozzá meg egy helyiség. Ez 2011-ben volt kb. 20ezer forint, a hely bérlése persze olyan ami rajtad áll. Én Újpesten dolgozom és itt körbenéztem az önkormányzat lehetőségei között. No és így el lehetett indítani viszonylag olcsón. Persze gyógymasszőrnek azért kell és jó mellette lenni, hogy tudd mit miért csinálhatsz és akár tanácsot is tudj adni. Tény, hogy ha gyógymasszázst hivatalosan csinálni szeretnél, a gatyádat is kifizetheted, mert eléggé szigorúak a feltételei a gyógymasszázs végzésének.

Ha meg erotikusat akarsz csinálni, arról már nem tudok nyilatkozni, mert nem keverem bele a masszázst az erotikába.

2012. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!