Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Én a saját boltomban árulhatok...

Én a saját boltomban árulhatok tesco márkajelzásű terméket?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ugyanúgy kell kezelned mint a többi terméket.
2012. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csibexke ***** válasza:

és ebbe mi a jó???

ha tescoba veszed akkor más is megveszi,föleg ha ráteszel.....

2012. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert van néhány olyan termék a tescoban, amit olcsóbban tudok kitenni a boltban, mint a többi helyettesítő termék legolcsóbb szereplője. A legközelebbi tesco 30 km-re van, nem mindenki megy el odáig, ezért tudom kitenni.
2012. jan. 15. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Látszik hogy a második válaszolónak fogalma sincs egy kisbolt üzemeltetéséről, ez eléggé bevett szokás a kiskereskedők körében.
2012. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bármit bárhol megvehetsz és tovább árusíthatod, viszont számlát kell kérned róla (blokk nem elég)
2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Viszonteladóként bármit értékesíthetsz, de ennek meg kell felelnie bizonyos szabályoknak, amit én nem ismerek.
2012. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a kisboltunkba a Metro termékeit is áruljuk.
2012. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 glaslo1 ***** válasza:
--MINDENFÉLE TERMÉKET ÁRULHATSZ MÉG HA "RÁPAKOLSZ IS A TÖRVÉNYES KERETEKEN BELÜL, HISZEN KI AZ A BAROM AKI 430 FT-OS BENZINNEL ROHANGÁL 1 KILÓ CUKORÉRT VAGY BÁRMIÉRT IS 50-60KM-ERT! HELYESEN TESZED ÉN IS EZT CSINÁLOM ÉS MÉG MINDIG "LEÜTÖM A COOPOT ÉS TÁRSAIT A MINŐSÉGI FRISS ÁRUMMAL!!!--CSINÁLD ÉLNI KELL!!!!!
2012. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 norbi11 válasza:
igen,és majd rakd a leg szarabb holmikhoz hogy ott lehet keresni.(nem gúnyolódásból mondom)
2012. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!