Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba éri meg...

Milyen vállalkozásba éri meg belekezdeni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Mindenféleképp ami nincs még az országban sem. Én már vagy 20 éve vagyok vállalkozó, két szabadalmaztatott technológiám van, ami még világszinten is egyedülálló, hatalmas külföldi piacunk van, millió feletti a havi keresetem, plusz az év végi prémium is eléri a 15 - 20 milliót. Ráadásul a dolgozók bére is átlag nettó 300 ezer, és persze semmilyen hitel nincs a nyakunkon. Ma Magyarországban belefogni bármibe is ami már létezik, főleg ugyanazon városban, nem túl jövedelmező, főleg ha még hitel is kell hozzá.
2011. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ez az, amit neked kellene kitalálnod! Más nem adhat ötleteket, mert azzal a saját megélhetését adná neked... Ezért vannak pl. üzleti titkok is. Ha megvan a nagy ötlet, akkor pedig dolgozni kell rajta, hogy bejöjjön...
2011. máj. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Kolopele! Egy feleség nem hiányzik? :)
2011. máj. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kolopele-nek valami hiányzik az életéből. Minden kérdésnél hangoztatja, hogy milyen gazdag...
2011. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Semmi nem hiányzik. Feleségem is van, gyerekem is van 4, csak minden embernek van minimum egy rossz tulajdonsága. Nekem ez az írogatás a neten. Nem akarok soha bántó lenni, csak valahogy sok embernek fáj ha valaki konkrétan ír magáról is. Sajnálom ha ez valakinek nem tetszik, de én ilyen vagyok.
2011. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De látod, épp erről beszélek. Senki sem kérdezte, hogy mid van, vagy mid nincs. Mintha tudatalatt valamit mindig bizonyítani akarnál magadnak.


Én elhiszem, hogy büszke vagy magadra és tényleg elismerésre méltó dolgot hoztál létre (bár nem tudom mi az, de hiszek neked, mert látom, hogy vagy annyira intelligens hogy ne hazudj), de néha lekezelően írsz. Lehet, hogy van pénzed, lehet hogy van óriási tudás a fejedben, de mit ér a dolog, ha emberileg meg kevesebb vagy ezáltal?


Szerintem nincs meg az egyensúly az életedben és folyamatosan keresed. Milyen hobbijaid vannak/voltak?

2011. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Nem mindegy, milye van vagy nincs a kolopénak? Ne foglalkozzatok vele, akkor ő is abbahagyja a bizonygatást/kitalációkat... Ezt szerintem csak azért csinlája, hogy felpiszkáljon vele titeket. Nehogy már komolyan vegyétek és belemenjetek a játékaiba.
2011. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Semmilyen játékot nem játszok, egyszerűen csak nem bírtam elviselni már ezt a folytonos siránkozást a politikai oldalakon, amit a mai fiatalok művelnek. Rossz a kormány, mindenki hülye, nem tudok semmit elérni az életemben, ezért persze mindig más a hibás, de majd a jobbik megoldja.......Ezért is vágtam bele ebbe a valóban felesleges adok - kapokba, és sajna átkeveredtem olyan oldalakra is ahova nem kellett volna. Bár az itteni válaszommal csak szemléltetni akartam hogy miként érdemes ma bármibe is belekezdeni ha valaki jól akar élni, nem akart benne lenni semmiféle nagyképűsködés. A hobbijaim? Lehet hogy hihetetlen, de az olvasás, zenehallgatás, mégpedig a kemény műfaj. Ha most ideírom, hogy közel 4000 db eredeti metal lemezem van akkor mint gyűjtőre tekintetek vagy megint a nagyképűre? Pedig soha nem azért írom le ezeket a dolgokat, és szerencsére néha találkozom hasonló emberekkel is a válaszolók közül, akik igazat adnak nekem, és ők is sikeres elismert emberek. Az más kérdés hogy a többiek őket is lepontozzák, de a gy.k. - n ez már bevett szokás. Szerintem van aki csak azért jár fel hogy lepontozzon mindenkit, majd elégedetten hátradől, hogy megtette mára a magáét. A másik, ha hobbinak lehet egyáltalán nevezni, az asztalitenisz, 48 évesen még mindig 70 % - ot teljesítek az NB II - ben. Azontúl pedig ott a család, a négy gyerkőc, csak a héten elutaztak a párom szüleihez, vasárnap jönnek, ezért is van időm arra hogy írogassak. Én is itthon vagyok a héten, pihengetek, este edzésre járok, jövő héttől már biztos nem leszek ennyire aktív itt. De amikor nem tárgyalok vagy éppen nem a termelésre figyelek mert nem kell, két kattintás és átnézek ide. Nagy baj ez? Tényleg senkit nem akarok megbántani, ha mégis, akkor nem azt írom hogy mi a munkám és mit értem el vele. Volt már hogy nagyon felidegesített pár ember. Ráadásul nevet is hagyok a válaszaimnál, nem csak össze vissza írogatok, hogy bármikor le lehessen tagadni, hogy ez nem én voltam, mert a másiknak is ennyi a százaléka, stb. Még annyit, hogy abszolút teljes az életem, a családi programokat ugye nem sorolom fel mint hobbikat, mert az nem ide tartozik. Ez csak egy kis kiegészítés nálam, ami soha nem megy semmi és senki rovására. Mindenkinek kívánom a legjobbakat, a kérdezőnek pedig hogy sikerüljön neki amit kitalál majd.
2011. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

kolopele: Gratuláció neked, hogy ezt mind sikerült összehoznod! Őszintén mondom.


De azért az átlag sajnos nem ez, és már csak a józanészre hallgatva is tudhatjuk, hogy mindenkiből nem lehet multimilliomos... :( Sajna még sokszor a legjobb ötletekből sem tudnak sokan pénzt csinálni, pláne ha még ötlet sincs... Az pedig szerintem fokozottan igaz, hogy pénzt a pénz fial. Vagyis, ha nincs miből megvalósítanod a majdani pénzt hozó ötletedet -- legyen szó akár egy magán könyvelőcégről vagy magánóvodáról hogy csak szerényebb dolgokat említsek, akkor nem nagyon van esély a gazdagodásra.


Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy Te ezt másként látod és -- bocsánat a kifejezésért, de -- a sz*rból is tudsz várat építeni...

2011. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Messziról jött ember ugye....


Nem véletlen az anonim oldalon hirdeti magát ez a csodavállalkozó. Ha ilyen jól menne sorom, biztos nem azzal tölteném az időt hogy órák hosszat egy ilyen odlalon kommenteljek. Inkább blogot vezetnék vagy ilyesmi. Ez persze szigorúan magánvélemény.


Ettől függetlenül az elsőnek igaza van abban hogy nem éri meg olyanba belefogni amibe valaki már belekezdett. Ha nincs tőkéd akkor felejtős.

2011. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!