Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő kozmetikusként mire...

Kezdő kozmetikusként mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nyáron fejeztem be a kozmetikus iskolát.Eddig édesapám cégénél dolgoztam,de szeretnék saját vállalkozóként kozmetikusként dolgozni.

Szeretek a magam főnöke lenni,nem akarok mások beosztottja lenni.A kérdésem,hogy a piacon vendégkört hogy lehet szerezni vagy hogy tudnék elhelyezkedni?

A szakmában szeretnék a legjobb lenni,továbbképzésekre is járni,valamint sminkes végzettségem is van.

Minden álmom,vágyam ez.


2012. jan. 21. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
akit ismerek fodrász csajt úgy kezdte, hogy alkalmazott volt, és össze haverkodott az összes kuncsafttal, mikor már biztos volt a dolgában a melóhelyétől 500-600 méterre nyitott 1 sajtát fodrászatot és láss csodát sokan követték őt oda
2012. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki kozmetikusnak tanult. Az ő apja is vállalkozó, akár csak a tied. Az apja megfinanszírozta neki hogy legyen saját vállalkozása, van hozzá honlap, facebookon hirdeti magát.

Úgy hallottam jól megy neki, állítólag szilveszterkor késő estig dolgozott.


Vendégkör elsősorban az ismerősökből fog állni. Később lesznek új vendégek ha szépen és jó áron dolgozol mert mindenki jót szeretne olcsón és ha van ilyen akkor az elterjed.

Tanulgass egy kis marketinget.


A vállalkozás fenntartása nehéz dolog mert csomó költséged lesz mikor még nem is dolgoztál.

2012. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!