Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik boltot lenne érdemesebb...

Melyik boltot lenne érdemesebb megnyitni és melyikbe kellene kevesebbet belefektetni?

Figyelt kérdés
Kisállat bolt ésBiobolt között vacilálok.igen elég eltérő a 2.azt szeretném tudni hogyha megvan a hely akkor kb az engedélyekkel meg mindennel együtt mennyi lenne?esetleg honlap? Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 22. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyikhez értessz jobban? Szerintem ez az első számú, mert elég gáz ha bejön hozzád egy állattenyésztő vagy biomókus és nem tudsz majd válaszolni a szakmai jellegű kérdéseire.
2012. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
konkrétan a kisállatok jobban vonzanak bár attól félek hogy annak a mai világban nincs nagyon jövője mert szinte mindenki szabadul meg az állatoktól...kb mennyiben lenne ez nekem?
2012. jan. 22. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mást javasolnék: Nem tudom, hol laksz, de élelmiszerboltra mindig szükség lesz. Tom Marketet pl. már 6-7 misitől tudsz nyitni. Sok sikert!
2012. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisállat bolt, de elég csak kaját árulni, olcsóba! Egy ismerősöm már 10 éve csinálja, nemrég gondolkodott a bővítésen.
2012. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen komolyan mondom, hogy ha ezt a kérdést itt és így tetted fel, akkor egyiket sem, mert nem értesz hozzá kellőképpen és belebuksz pár hónappal a megnyitás után. nehéz dolog manapság boltot vinni, talán valamivel könnyebb, ha tökéletes a hely (az egyik legfontosabb dolog bármilyen üzlet nyitásakor az elhelyezkedése), de még a nagyon hozzáértők is szenvednek manapság.
2012. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!