Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jövedelmező lehet egy kisbolto...

Jövedelmező lehet egy kisboltot nyitni, kenyér árusítására? Több fajta kenyér, + helyben saját készítésű kenyeret is árulnánk.

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy kenyeret mindig vesznek az emberek és mindig el is fogy mindenhonnan a polcról.

Szerintem jövedelmező lehet...


Szerintetek?


Ha a saját készítésű kenyeret lehagynánk?

Mik a teendőim ?


2012. jan. 31. 12:20
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az lehet,főleg ha nem csak hagyományos kenyereket árúsítanál,hanem olyat is,amit esetleg más helyen nem nagyon lehet kapni.Sokan vannak akik egészségügyi okoból nem fogyaszthatnak egyszerű kenyeret,hanem különböző teljes kiőrlésú,magvas,élesztő-és tartósítószer mentes kenyeret kell fogyasztaniuk.Tapasztalatból mondom,hogy az ilyen kenyekereket nagyon nehéz beszerzni,mert a boltokban kapható kenyerek zöme tele van mindenféle káros anyaggal,hiába árúsítják biotermékként.

Én sajnos arra kényszerültem,hogy házilag készítem magamnak a kenyeret,de ez rengeteg időt és energiát elvesz,éppen ezért örülnék ha lenne olyan bolt,ahol megvehetném a számomra megfelelő kenyeret és szerintem ezzel nagyon sokan vannak így.

2012. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán bejöhet, de szerintem az olyan boltokban nem sok fantázia van, ahol csak egyféle dolgot lehet kapni. Az ember nem szeret mindenért máshova szaladgálni, azt szereti, ha minden egy helyen van.


De ha elég sűrűn lakott környéken csinálod, és tényleg sokkal jobb az árud, mint a többi boltban, akkor a környékbeliek lehet, hogy a kenyeret inkább nálad fogják venni.

2012. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!