Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi szükséges egy kávézó/teázó...

Mi szükséges egy kávézó/teázó nyitásához?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudom hogyan keressek rá gondoltam megkérdezem itt, talán valaki tudja milyen képzés szükséges ahhoz hogy képes tudjak nyitni egy kávézót/teázót. Boltvezetői?Kereskedelmi?Vendéglős? Vagy mind együtt?
2012. febr. 9. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
kávéfőző
2012. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hát egy teafőző sem árt majd.
2012. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell hozzá képesítés, az ott dolgozóknak kellenek majd dolgok. Pl. az eladóknak egészségügyi kiskönyv, meg ilyenek. Nyilván könyvelő. Gondolom te lennél a tulajdonos, kell sok sok pénz, meg működési engedély egy másik város önkormányzatától. Meg persze sok sok pénz... :)
2012. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^
2012. febr. 10. 09:32
 5/7 anonim válasza:

[link]


Némi reklámmal tűzdelve ugyan, de itt vannak infók.

2012. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. febr. 16. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia, Amennyiben aktuális még a kérdésed, írj nekem nyugodtan, valószínű tudok segíteni. Én 3 éve üzemeltetem munkahelyi meleg konyhás étkezdémet (gyorsétterem), de előtte sok helyen voltam ü.vezető. Vendéglátóipari üzletvezetői képesítés mindenképp kell, ha neked nincs, akkor olyan embert kell felvenned, akinek van. Ez alap feltétel. Estig tudnék neked tanácsot adni, ezért nem kezdek bele, ha aktuális még írj. Nekem nem segített anno senki, ezért én szívesen felajánlom a segítségem.

Üdv, Ancsics

2012. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!