Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ebayen szeretnék árulni új...

Ebayen szeretnék árulni új ruhákat, kézzel készített ékszereket. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy kis vállalkozásként szeretném csinálni ,de több kérdésem is lenne. Angliában élek. Ebayen csinálnék egy " üzletet" ahol új divatos ruhákat és kézzel készített ékszereket árulnék. Mit kell tennem hogy ez megvalósulhasson? Hol tudok vásárolni nagyker áron ruhákat? Vagy esetleg mit érdemes még árulni?

Teljesen legálisan szeretném csinálni, szóval ehhez vállalkozónak kell lennem. Mi ,hogy működik ilyenkor? Előre is köszönöm.


2012. febr. 18. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltöltöd és eladod. Szerintd mindenki egyéni vállakozó aki hirdet az ebayen vagy vaterán. 99%uk nem az.
2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hozzáértő válaszának örülnék.


Leírtam ,hogy nem úgy akarok árulni ,mint a legtöbben. És valószínű ez már adóköteles..

2012. febr. 20. 17:51
 3/6 anonim válasza:
en ukrajnaban elek es ukran vok. Szerintem mint barhol, elosször is valalkozonak kell lenned, es adoznod kell. Majd csinalj internet boltot, es ott akar egyeni excluziv rendeleseket is felvehetsz. De mindenre adozni es fizetni kell. Sok sikert.
2012. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg adózz utána. Mi ebben a nagy probléma. Kinyomtatod a számlát az eladott termékről, majd egyik megy a vevőnek a másikat meg megtartod magadnak. Én is vettem már pár dolgot és volt amelyik mellett ott volt a számla.
2012. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű mint hinnéd.. Utána kell járni elég sok dolognak, csak mivel külföldön élek nem tudom ,hogy hova kell először menni ,meg mennyibe fog kerülni. Nem kell okoskodni hozzáértés nélkül-.-
2012. márc. 2. 17:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!


Azt megtudnád esetleg mondani ,hogy ez az egész mennyibe kerül nekem, mennyi macerával fog kb járni, meg hova mehetnék el megcsináltatni? ELőre is köszönöm

2012. márc. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!