Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keressek pénzt, mivel...

Hogyan keressek pénzt, mivel éri meg foglalkozni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és hát ugye tanuló vagyok még..Mivel vidéken élek, neméri meg hétvégente eljárnom dolgozni városokba, mert a pénz háromnegyedét "elutaznám". Azon gondolkodom, hogy valamiféle kis "bizniszbe" fogok. Mivel elég jó a kézügyességem, elég szépen rajzolok, meg szeretek kreatívkodni, az jutott eszembe, hogy elkezdhetnék műkörmöket csinálni. De mivel vanpár körmös a faluban, félek nemigazán menne. Esetleg van valakinek más ötlete, valami hasonló? Ha nincs akkor marad a körmös.. vagy esetleg valami a körmöshöz plusszba? :)
2012. febr. 22. 02:07
 1/7 étoile et lune ***** válasza:
Legyél jós. Viccen kívül javaslom, még ha tudom is, hogy átverés. Az öreg nénik vevők erre, csak legyen hozzá tehetséged. Ismerek egy nőt, aki ezzel foglalkozik, 100ezreket bezsebel egy-egy ,,sorselemzés" alkalmával. A lényeg, hogy sose fogalmazz elég világosan ahhoz, hogy ne lehessen belemagyarázni dolgokat, és ne jósolj meg halált.
2012. febr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LOL!! :D Fontolóra venném a dolgot.. :DD De nemtudnák embereket átb...ni :D Ugyhogy koszi de ennél a kormos meló jobb nekem :D
2012. febr. 22. 03:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtant azért tanulhatnál.
2012. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon orulok, hogy TE jó vagy nyelvtanból. Am nemtudom te hogy vagy vele, de szerintem elég jó nyelvtanom van, ahhoz képest, hogy nemvagyok magyar anyanyelvu, és nem magyar iskolába járok :) De azért koszi a javaslatot, igyekezek amint látod ;) Okoskám.
2012. febr. 22. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj vissza oda ahonnan jöttél, mert szvsz. nem éri meg ebben a r*tkes országban élni. Főleg nem meló szempontjából.
2012. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemélek Magyarországon :) de ám tudod máshol sem jobb a hejzet...:/ Legalábbis a szomszédos országokban
2012. febr. 24. 01:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a hosszútávú terveim között szerepel a kimenekülés ebből az országból.
2012. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!