Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy működik ez? A youtube...

Hogy működik ez? A youtube fizet bozonyos nézettségazám felett?

Figyelt kérdés
...konkrétan mennyi felett? mennyit fizet? hogyan működik ez?
2012. febr. 23. 19:23
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
74%
Két féle partnerség van, ahogy nekem lejött. Az egyik az a nézettségedért fizet, a másik a reklámokért amikre rákattintanak a nézőid.
2013. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 kiad-lak ***** válasza:
100%

Van egy csatornám 140 000-es össz nézettséggel. Ingatlan videók. A YouTube által felkínált zenéket teszem alá és úgy veszem észre emiatt nem engedi a legtöbbnél a pénzkeresést.

http://www.youtube.com/user/ativideo/videos

Néhány kis nézettségű feltöltésnél engedi a pénzkeresést. Pár fillér az eredmény.

2013. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 madacakuk válasza:
100%
én youtube partner vagyok, előttem már valaki értelmesen leírta az adsense dolgot. NAGYN LASSAN JÖN A PÉNZ, de azt megkapod, partnerségem óta kb 3000 megtekintésem volt, ezért kaptam eddig kb 6 dollár-t amit a 20 000.- küszöbértékig nem utalnak át :) de egyre több a nézetségem szal év végére talán már meglesz a küszöbérték... És igen én is hallottam hasonló esetről, hogy valakit nem fizettek ki, de hát ezt teszik a kisemberekkel....
2013. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Aki azt írta, hogy a hirdetésekért neked kell fizetned, nem is keveset, az remélem tudja, hogy kiakasztóan nagy baromságot írt! Jézusom! -.-
2013. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Egész gyorsan összejön egyébként. Nekem van fent pár vidim és csak adsense-es vagyok szóval semmi egyéb partnerség vagy ilyesmi és 370 megtekintésem van ezzel eddig 150Ft-ot kerestem
2014. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sven25 válasza:
2015. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 tomtom99 válasza:

Na kérem tisztelettel :D a youtube adsenset kapcsold be linkelek egy vidit hogy hogy azután elég heti egy videó aminek 5-6 ezres nézetsége rajongo tábort kell szerezned teszem is én tutorialokkal illetve vloggal lényeg az hogy a feltet videóid bol csak akkor lesz pénz ha legaláb 80 %át megnézték .


[link]

2015. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Richards179 válasza:
0%
MINDENKI HÜLYESÉGET IRT!!! NEKEM AZ EGYIK ROKONOM YOUTUBE VIDEÓS! PONTOSSABAN GAMEPLAYOKAT CSINÁL ÉS Ő EL MONDTA NEKEM HOGY HOGY IS VAN EZ AZ EGÉSZ!! Egy napi átlag nézettséget nézik a rokonomnak pl stabil 20 ezres napi nézettsége van arra kapna ő majdnem 5$-t de annak csak a 60%-kát kapja meg!!! UGYHOGY NEM SZÁMIT AZ HOGY MENNYI FELIRATKOZÓD VAN!! Csak a megtekintés számít
2016. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%

Eléggé idegesítő ez a sok értelmetlen, hozzá nem értő válasz.

Kedves kérdező!

Nincsen semmiféle megtekintési minimum se semmi ilyesmi. Ami kell:

-legyél ellenőrzött partner (ezt youtube-on a csatornád beállításainál tudod kérni

-ha már vannak videóid, engedélyezd a bevételt szerzést rajtuk

- ha ezekkel megvagy, készíts egy google adsense fiókot, amelyre kaphatod majd a pénzt, amit a reklámokból kapsz (nem megtekintésért, nem feliratkozókért)

-várni kell max 1 hete mire létrehozzák a fiókod

-Ha sikerült add meg a bankszámládra vonatkozó adatokat, hogy később át tudják utalni az adott havi bevételed.



Nagy vonalakban ennyi lenne. Nem nehéz, egyszerű dolog, csak utána kell járni a dolgoknak. Nekem is van csatornám és kapom a bevételt. Ráadásul az sem baj ha vannak szerzői jogot sértő videóid, nem kizáró ok, annyi, hogy arra nem lehet bevételed (nem rakatsz rá reklámot)


Remélem válaszom kielégítő volt, bár 5 évet csúsztam a válasz adással :)

2017. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Én megnéztem volna a csatornáját, de nincs már ilyen..
2017. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!